FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Makarna

Sort by
Display per page

Filiz Makarna 500 g Spaghetti

Filiz Makarna 500 g Spaghetti Makarna Kıvrımlı şekliyle Sizle buluşuyor
$0.39

Filiz Makarna 500 gr Fiyonk

Filiz Makarna 500 gr Fiyonk özel şekliyle sofranıza eşşsiz görünüm ve tat verir kullanımı kolay pişirilmesi kolay filiz makarna 500 gr paketiyle ve eşşsiz lezzetiyle sizle beraber
$0.39

Filiz Makarna 500 gr Arpa Şehriye

Filiz Makarna 500 gr Arpa Şehriye Yemeklerinizin tadını dahada attıracak her yemekte kullanabileceğiniz besin ürünü
$0.39

Filiz Makarna 500 gr Kelebek

Filiz Makarna çok sevilen kelebek şekli ve kolay pişmesini sağlayan dokusuyla lezzetli ve pratik.
$0.39

Filiz Makarna 500 gr Tel Şehriye

Filiz Makarna 500 gr Tel Şehriye Makarna ile İtalyan lezzetini sofranıza geliyor.
$0.39

Filiz Makarna 500 gr Burgu

Filiz Makarna 500 gr Burgu Pişirilmesi kolay kullanımı kolay italyan mutfağının vazgeçilmez ürünü burgu makarna 500 gr paketiyle sizle
$0.39

Filiz Makarna 500 g Boncuk

kolay pişmesini sağlayan dokusuyla lezzetli ve pratik 1 tatlı kaşığı tuz ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ atıp iyice karıştırın. Tuz ve yağ iyice karıştıktan sonra 1 paket makarnayı tencereye dökün ve 9 dakila bekleyin.
$0.39

Barilla Makarna 500 g Farfalle Kelebek

Barilla Farfalle Makarna çok sevilen kelebek şekli ve kolay pişmesini sağlayan dokusuyla lezzetli ve pratik.
$0.55

Barilla Makarna 500 g Sedani Rigati İnce Uzun

Barilla Sedani Rigati İnce Uzun Makarna sade ya da sevdiğiniz soslarla birlikte lezzetli ve doyurucu bir öğün sunar.
$0.55

Barilla Makarna 500 g Fusilli Burgu

140 yıllık deneyimle üretilen Barilla Fusilli Burgu Makarna kolay, hızlı ve çok lezzetli bir akşam yemeği olarak sofranızı güzelleştirir.
$0.55

Barilla Makarna 500 g Farfalle Tonde Fiyonk

Barilla Farfalle Tonde Fiyonk Makarna klasik İtalyan lezzetini sofranıza getirir.
$0.55

Hoşlar Kayseri Mantısı 500 gr

Kayseri denildiğinde, ilk akla gelen yiyecek olan mantı sofralarınızla buluşuyor.
$0.72

Barilla Makarna 500 g Pipe Rigate Mantı

Barilla Pipe Rigate Mantı Makarna kolay ve lezzetli bir yemek hazırlamanız için en yüksek kalite durum buğdayından üretilmiştir.
$0.55

Barilla Makarna 500 g Conchiglie Rigate İnce Midye

Rigate İnce Midye Makarna içi oyuk özel şekli ile çabuk pişer ve klasik İtalyan lezzeti sunar.
$0.55

Barilla Makarna 500 g Pipette Bukle

Barilla Pipette Bukle Makarna hızlı ve kolay olduğu kadar lezzetli bir yemek hazırlamanızı sağlar.
$0.55

Barilla Makarna 500 g Risoni Arpa Şehriye

Küçük taneli Barilla Risoni Arpa Şehriye Makarna ile İtalyan lezzetini sofranıza geliyor.
$0.55

Mutlu Makarna Spagetti 500 gr X 20'li Paket

İtalya mutfaklarının vazgeçilmezlerinden biri olan spagetti makarna sofralarla sizle buluşuyor oldukça lezzetli spagetti makarnayı hemen deneyin.
$7.39

Mutlu Makarna Burgu 500 gr X 20'li Paket

Mutlu Makarna Burgu italya mutfaklarınından türk mutfaklarına gelmiştir oldukça lezzetli olmasının yanı sıra özel olarak üretilen italyan makarnası oldukça lezzetlidir hemen sende sipariş ver ayağına gelsin.
$7.39

Mutlu Makarna Penne 500 gr X 20'li Paket

Mutlu Makarna Penne özel olarak kesilmiş ve sofralarımıza inmiştir hafif ve doyurucu olmasının yanı sıra katkı maddesi içermeyen oldukça sağlıklı bir üründür.
$7.39

Mutlu Makarna Arpa Şehriye 500 gr X 20'li Paket

Arpa şehriye bir çeşit küçük makarnadır. Türk mutfağında çorbalarda ve pirinç pilavında kullanılır ve oldukça lezzetlidir.
$7.39

Mutlu Makarna Tel Şehriye 500 gr X 20'li Paket

Mutlu Makarna Tel Şehriye ile İtalyan lezzetini sofranıza getiriyor makarnanın bir küçüğü olarak kabul edilmekte.
$7.39

Mutlu Makarna Fiyonk 500 gr X 20'li Paket

Mutlu Makarna Fiyonk italya mutfaklarınından türk mutfaklarına inmiştir oldukça lezzetli olmasının yanı sıra özel olarak harmanlanmıştır italyan makarnası soslarla uyum sağlar hemen sende sipariş ver ayağına gelsin.
$7.39

Mutlu Makarna Erişte 500 gr X 20'li Paket

Mutlu Makarna Erişte sevenler için birebir olan ve tadıyla kendine büyüleyen eşsiz bir lezzet!
$7.39

Hoşlar Köy Eriştesi 350 gr

Hoşlar Köy Eriştesi, hazırlanması kolay olan tadı oldukça güzeldir. Makarnadan daha eski ve daha güzel lezzete sahiptir.
$1.06

Temel gıdalar içinde çok önemli bir yeri olan makarna onlarca farklı şekilde kesilebilen, çeşitli soslarla lezzetlendirilebilen ve tüm dünyada en çok tüketilen yiyeceklerin başında gelir. ToptanTR'de tüm makarna markalarını en uygun fiyatlar bulabilir ve dilediğiniz makarna çeşidini kolayca satın alabilirsiniz.

En Ucuz Makarna Fiyatları

Farklı şekillere sahip makarna çeşitleri olay ve hızlı pişirme yöntemleri sayesinde en çok tüketilen gıdaların başında gelir. Spagetti, boncuk makarna, burgu makarna, mantı, midye makarna, bamya, kalem makarna, uzun makarna, ince makarna, tel şehriye, erişte, arpa şehriye ve diğer makarna çeşitlerini en ucuz toptan makarna fiyatlarıyla ToptanTR'de bulabilirsiniz. Dilerseniz Barilla makarna sosları ve diğer soslar ve çeşniler ile makarnanıza değişik lezzetler katabilirsiniz. Pratik ve birkaç dakikada yemeye hazır hale gelen İndomie hazır noodle ve Nudo bardak noodle çeşitlerini de en ucuz fiyatlarla ToptanTR'de bulabilirsiniz. Genellikle 500 gr makarna paketlerinde satılan makarna markaları arasında Barilla, Filiz makarna, Nuh'un Ankara Makarnası, Pastavilla gibi tanınmış makarna markaları bulunur. Erişte ve noodle çeşitleri de makarnalar arasında sayılabilir. Uzakdoğuya özgü noodle türü makarnalar daha ince ve kıvırcık yapıdadırlar. Tavuklu noolde, sebzeli noodle, körili noodle ve diğer noodle çeşitleriyle farklı lezzetleri kolayca tadabilirsiniz. Çabucak hazırlanabilen İndo mie noodle çeşitlerini en ucuz toptan fiyatlarla ToptanTR'den alabilirsiniz.

Toptan Filiz Makarna Çeşitleri

Türkiye'de en çok tüketilen makarna markalarından biri olan Filiz makarna en kaliteli durum buğdayından üretilir. Spagetti makarna, fiyonk makarna, burgu makarna gibi klasik şekillerin yanında boncuk makarna gibi farklı şekillere sahip makarna çeşitleri, renkli makarna çeşitleri ve yumurtalı makarna çeşitleri ile çok farklı ürünler içeren Filiz makarna kategorimizde en sevdiğiniz makarnaları en ucuz fiyatlarla bulabilirsiniz. En çok satan Filiz makarna çeşitlerini en ucuz toptan makarna fiyatları sunan ToptanTR'den alabilirsiniz. Düşük kalorili ve yüksek lifli gıdalar tercih ediyorsanız kepekli makarna çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Protein yönünden daha zengin yumurtalı makarna çeşitleri, erişte çeşitleri ve diğer makarna çeşitleri de farklı sofralar ve lezzetler yakalamanızı sağlar. Ketçap, mayonez, makarna sosları ve diğer soslarla tatlandırarak daha lezzetli bir yemek Toptan makarna satın almak istediğinizde en çok satan makarna çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Toptan Barilla Makarna Çeşitleri

1877 yılında kurulan Barilla, tüm dünyada en çok tercih edilen markana markalarından biri olmayı günümüze kadar sürdürdü. %100 tam buğdaydan üretilen Barilla markalar, diğer markalara oranla iki kat daha fazla lif içeriyor. Penne (kalem), spagetti, fettuccine, tagliatelle, farfalle (kelebek), fusilli (burgu), risoni (arpa şehriye), castellane, deniz kabuğu, kalın kesme, lazanya, bukle, linguine, midye, pappardelle, papyon ve tortellini gibi makarna çeşitlerine sahip olan Barilla makarna ürünlerini ToptanTR'ye özel en uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Temel yiyecek ve gıda ürünlerinin başında gelen makarna kolayca ve çabucak pişirilebildiği için pratik ve doyurucu bir yemek isteyen herkesin ilk tercihlerindendir.

Filter By:

Clear All
Min: $0.00 Max: $8.00
$0 $8
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL