FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Gliss

Sort by

Gliss Şampuan 360 ml Intense Therapy

Sıvılaştırılmış keratin içeren Gliss Intense Therapy Saç Kremi, saçlarınızın sağlıklı, parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Gliss Intense Therapy Şampuan, aynı özelliklere sahip saç kremiyle beraber kullanıldığında etkisinin artmasını sağlar.
€1.28 €1.31

Gliss Şampuan 360 ml Ultimate Oil Elixir

Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan, saçın ihtiyaç duyduğu keratin ve besleyici doğal yağ özleriyle parlak, sağlıklı ve yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlar. Doğal ve besleyici yağlar içeren Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan, saç tellerindeki çatlakları onararak kırılmaları azaltır, saçları canlı ve parlak hale getirir.
€1.28 €1.31

Gliss Şampuan 500 ml Ultimate Oil Elixir

Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan içerdiği besleyici ve onarıcı yağlar ile saç kırıklarını onarır, saçları canlı ve parlak hale getirir. Besleyici yağ kompleksi sayesinde Gliss Ultimate Oil Elixir Şampuan sağlıklı ve yumuşak saçlara kavuşturur.
€1.62 €1.67

Gliss Saç Kremi 360 ml Color Perfector Renk Koruyucu

Boyanın akıp gitmesini geciktiren özel formüle sahip Gliss Color Perfector Saç Kremi, boyalı ve röfleli saçların renklerini uzun süre korumasına yardımcı olur.
€1.67 €1.77
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK

Gliss Sıvı Saç Kremi 200 ml Serum Deep Repair

Gliss Sıvı Saç Kremi 200 ml Serum Deep Repair saçlarınızı onarır ve eski görünümüne geri kazandırır duştan çıktıktan sonra kolay taranabilen saçlar elde etmek için hemen sende ToptanTR'den Sipariş ver.
OUT OF STOCK

Gliss Saç Kremi 360 ml Ultimate Oil Elixir

İçeriğindeki yağ iksirleriyle saçın nem dengesini düzenleyen Gliss Ultimate Oil Elixir Saç Kremi, parlak ve yumuşak, kolay şekil alan saçlara sahip olmanızı sağlar.
OUT OF STOCK

Gliss Saç Kremi 360 ml Intense Therapy

Sıvılaştırılmış keratin içeren Gliss Intense Therapy Saç Kremi, saç tellerindeki bağları onararak yıpranmış saçlarınızı canlandırır. Saç tellerindeki bağları onararak yıpranmış saçlarınızı canlandıran Gliss Intense Therapy Saç Kremi sıvı keratin ile güçlendirilen yeni formülüyle sağlıklı ve kolay şekil alan saçlara kavuşmanızı sağlar.
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK

Gliss Sıvı Saç Kremi 200 ml Ultimate Oil Elixir

Gliss Sıvı Saç Kremi 200 ml Ultimate Oil Elixir saçlarınızı onarır ve eski görünümüne geri kazandırır duştan çıktıktan sonra kolay taranabilen saçlar elde etmek için hemen sende ToptanTR'den Sipariş ver.
OUT OF STOCK

Gliss Sıvı Saç Kremi 200 ml Ultimate Repair

Mikro yağlar ve sıvı keratin içeriğiyle saçı kökten uca besleyen ve onaran Gliss Ultimate Repair Sıvı Saç Kremi, içeriğindeki doğal yağlar ve keratin sayesinde saçı onarır, elektriklenmeyi önler ve saçı dış etkilerden korur.

Hair can become lifeless due to external factors such as the sun, wind and dust, and internal factors that slow the regeneration of the scalp. Gliss shampoo, Gliss conditioner and Gliss hair care products repair your dried, dull and damaged hair and restore its natural shine and volume to your hair. Gliss shampoo and conditioners, which provide restorative care to the scalp and hair follicles, allow your scalp to breathe and your hair to grow again and stronger. Buy the most preferred products of Gliss shampoo and conditioners with varieties specially developed for different hair types from TOPTANTR at the most affordable prices.

Filter By:

Clear All
Min: €1.00 Max: €3.00
1 3
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL