FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Cold Teas

Sort by
Display per page

Lipton İce Tea 330 ml Teneke Şeftali

İçeriğinde hiçbir katkı maddesi barındırmayan, Yaz mevsiminin en sevilen meyvesi şeftalinin lezzetini hissedebileceğiniz Lipton Ice Tea Şeftali 330 ml renklendirici ve aroma vericiler yerine doğal çay yaprakları ve şeftali içerir. Meyve tadının hafifliği sayesinde kolay ve keyifli bir içim sunar.
$0.36

Lipton İce Tea 330 ml Teneke Limon

Lipton Ice Tea 330 ml Limon, özel formülü ile serinletici bir lezzet sunar.
$0.36

Didi Soğuk Çay 500 ml Bergamot

Didi, bergamot çayını sizin için demledi ve daha sonra serinletti. Bergamot ve soğuk çayın birleşiminden ortaya çıkan Didi Bergamot Soğuk Çayı özellikle yaz aylarında serinlemek amacıyla tüketebilirsiniz.
$0.37

Didi Soğuk Çay 500 ml Limon

Didi Soğuk Çay Limon aromasıyla kendinize lezzet şöleni yaratabilirsiniz. Ferahlamak istediğiniz anlarda Didi yanınızda!!
$0.37

Didi Soğuk Çay 1,5 lt Limon

Didi Soğuk Çay, Limondan gelen doğal aroma ve çay yapraklarının birleşiminden oluşan muhteşem lezzetle birlikte sofralarımıza geliyor.
$0.51
OUT OF STOCK

Lipton İce Tea 330 ml Teneke Mango

Lipton Ice Tea lezzetli mango tadıyla büyükten küçüğe herkesin en sevdiği içecek. Lipton Ice Tea Mango en uygun fiyata ToptanTR.com 'da!
OUT OF STOCK

Didi Soğuk Çay 1,5 lt Bergamot

Benzersiz kokusu ve lezzetiyle sofralarınızda yer edinen Didi Soğuk Çay, Bergamot aromalı hem serinletiyor, hem enfes lezzetiyle tüketicilerini sevindiriyor.

Soğuk Çay Markaları

Kendisine has tadı ve demiyle vazgeçemediğimiz içeceklerden olan çay kış günlerinde içimizi ısıtan, çok sevdiğimiz bir içecek. Sıcak yaz günlerinde de çay lezzetinden keyif almak isteyenler için ise soğuk çay ya da buzlu çay içecekleri ön plana çıkıyor. Ferahlatıcı etkisiyle soğuk çay çeşitleri özellikle yaz aylarında kahvaltıda, yemeklerin yanında, atıştırmalıkların yanında ya da tek olarak keyifli içiliyor. Tüketmeden önce buzdolabınızda soğutmanız daha keyifli ve ferahlatıcı bir soğuk çay deneyimi sağlar. Sade olabileceği gibi meyveli aromalara da sahip soğuk çay çeşitleri pek çok soğuk çay markasında bulunabiliyor. Limon, mango, şeftali gibi meyveler ya da bergamot gibi farklı kokulara sahip bitkiler içeren soğuk çay içecekleri 1,5 litre pet şişe Didi soğuk çay ve 330 ml Lipton ice tea teneke kutu gibi farklı ambalajlarda sunuluyor. Soğuk çay markaları tekli pet şişe ve teneke kutu ambalajların yanında 6lı Lipton ice tea gibi farklı paket seçenekleri de sunuyor.

Terlediğinizde ve bunaldığınızda serinletecek ve ferahlatacak bir içecek isterseniz. En sevilen ve en çok tüketilen içeceklerin başında gelen çay lezzetini her zaman deneyimlemek isteyenler ya da Coca cola kola ve Fanta tarzı gazlı içeceklerden hoşlanmayanlar için soğuk çay markaları çeşitli meyve aromaları içeren çok lezzetli içecekler üretiyor. Dilerseniz içine buz da atarak buzlu çay olarak tüketebileceğiniz soğuk çay çeşitleri arasında en çok satan markalar içinde bulunan limonlu Lipton ice tea ve şeftali, bergamot ve diğer aromalara sahip Didi soğuk çay çeşitleri ToptanTR'ye özel en ucuz toptan fiyatlarla kapınıza kadar geliyor.

Soğuk Çay Fiyatları

Soğuk çay sade olabileceği gibi çeşitli meyve aromalarıyla lezzetlendirilmiş Lipton Ice Tea soğuk çaylar ve Didi soğuk çay çeşitleri en çok satan yaz içecekleri arasındadır. Dünyanın kişi başına en çok çay tüketilen ülkesi olan Türkiye'de sıcak yaz günlerinde içmeye uygun soğuk çay çeşitlerinin yaygınlaşmaması ve sevilmemesi imkansız. Didi soğuk çay çeşitleri farklı boyutlarına göre farklı fiyatlara sahiptir. Didi 500 ml teneke kutu soğuk çay ve Didi 1,5 litre pet şişe soğuk çay çeşitlerini en uygun toptan fiyatlarla ToptanTR'den alabilirsiniz. Ferahlatıcı limonlu soğuk çay çeşitleri özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Pikniklerde ve diğer yemeklerin yanında limonlu Lipton ice tea içebilirsiniz.

Yemeklerde ya da tek olarak keyifle tükebileceğiniz soğuk çay çeşitleri size hem ferahlık verir ve sıcak günlerde serinlemenizi sağlar hem de içerisinde bulunan şeker ile günlük enerji ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Enerji verici özelliği sayesinde doğa yürüyüşlerinde ya da spor yaptıktan sonra susuzluğunuzu gidermek için soğuk çay tercih edebilirsiniz. Taşınma kolaylığı bakımından 500 ml ya da 330 ml gibi küçük boyutlu kutu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 1,5 litre pet soğuk çay çeşitleri ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte tüketmek için çok uygun boyuttadır. Eğer çok sık soğuk çay tüketiyorsanız Lipton ice tea 6lı paket çeşitlerini tercih edebilirsiniz. En ucuz Liton ice tea fiyatlarını ToptanTR'de bulabilirsiniz.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL