FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Biscuit

Sort by
Display per page

Ülker Halley Bisküvi 240 gr

Ülker'in en eski ürünlerinden biri olan Halley, büyük küçük herkesin sevdiği, çayın yanında keyifle tüketebileceğinzi hafif bir alternatif.
$0.84

Ülker Hanımeller Bisküvi 82 gr Fındıklı

Ülker Hanımeller Biscuits with Hazelnut, which has a natural and traditional flavor, has a fresh and crispy taste as if its mother's hand touched it. Contains real hazelnut pieces and offers perfect harmony and flavor with tea and carbonated and still drinks.
$0.25

Ülker Hanımeller Bisküvi 82 gr Çokodamla

Ülker Hanımeller Çokodamla Biscuits has a sweet and palatable taste with its chocolate drop content. It can be consumed together with tea, coffee, milk and other carbonated or non-carbonated soft drinks or alone and offers a satisfying taste.
$0.25

Ülker Saklıköy Bisküvi 100 gr

Buram buram tahıl kokan ve lezzetiyle ağızda dağılan lif kaynağı Yeni Ülker Saklıköy’ün Klasik, Yulaflı, Sütlü ve Fındıklı Kremalı çeşitleri ile doğanın eşsiz lezzetlerinin tadına siz de varabilirsiniz.
$0.27

Ülker Petibör Bisküvi 175 gr

Ülker Pötibör Biscuits, with its classic and traditional taste, can be consumed simply or with milk, as well as adding flavor to your desserts.
$0.40

Ülker Çokoprens Bisküvi 300 gr

Çikolata aroması ve çıtır bisküvisi ile birlikte Çokoprens, yıllardır çocukların ve yetişkinlerin vazgeçmediği atıştırmalık yemek malzemeleri içerisinde yer alıyor.
$0.71

Ülker Biskrem Bisküvi 100 gr

Bisküvi ve çikolatanın ideal karışımını sizlere sunan Ülker Biskrem, akışkan çikolatasıyla lezzetin doruklarına ulaşmanızı sağlar.
$0.30

Ülker Canpare Bisküvi 81 gr Çikolatalı

Şüphesiz Ülker'in en iyi bisküvilerinden biri olan, Canpare çikolatalı ağızda eriyen muhtiş kıvamıyla tüketicilerini büyüler. Enfes lezzetlere sizde şahit olun!
$0.27

Ülker Petibör Bisküvi 450 gr

Relieve your hunger in a pleasant way with Ülker Pötibör Biscuits with its classic crunchy taste, either plain or next to tea and milk, as well as in desserts and cakes.
$1.02

Ülker Canpare Bisküvi 81 gr Fındıklı

Ülker Canpare Bisküvi, yoğun fındık kremasıyla adeta ağızda lezzet şöleni yaratacak lezzette olmasının yanı sıra birçok sunumlarda kullanılan atıştırmalıklardandır.
$0.27

Ülker Çokomel Bisküvi 12 gr 35'li Paket Sade

Ülker Çokomel Bisküvi arkadaşlarınızla keyifce yiyebilieceğiniz Ülker Çokomel Bisküvi ağızda dağılan sesleri ile arkadaşlarınızla keyifçe yiyebileceksiniz
$1.51

Ülker Petibor Sade Bisküvi 800 gr

Ülker Pötibör, 1944'den beri değişmeyen lezzetiyle evde,ofiste,okulda çayın yanında yada sütle birlikte keyifle yeniyor.
$1.32

Ülker Probis Proteinli Bisküvi 280 gr

Yıllardır değişmeyen lezzet Ülker Probis şimdi proteinli. En Uygun Fiyatlarla ToptanTR.com 'da!
$0.77

Ülker Çokomel Bisküvi 12 gr 35'li Paket Çilekli

Ülker Çilekli Marshmallowlu Çokomel Bisküvi içi yumuşacık ve pofuduk marshmallow ve çilek dolgulu, üzeri çikolata kaplıdır.
$1.48

Ülker Çizi Peynirli Kraker 70 gr 24'lü Paket

Açlığınızı yatıştırmak isteyenlere, ülker çizi peynirli krakeri enfes lezzetiyle adeta ağızda lezzet şöleni yaratan mükemmel bir atıştırmalığı sizler için sunuyor.
$4.69

Ülker Rondo Bisküvi 61 gr X 24'lü Koli Muzlu Kremalı

Ülker Rondo Bisküvi akışkan muzlu kremasıyla ağzınızda eriyen hoş kıvamı sayesinde damağınızda hoş bir tat bırakır.
$3.77

Ülker Hanımeller Tuzlu Kurabiye 150 gr X 12'li Koli

Farklı seçenekleri ile ihtiyacınız olduğunda her an yanınızda olan Ülker Hanımeller Tuzlu Kurabiye lezzetini yolda, okulda, evde, ofiste, dilediğimiz her an ve her yerde pratik bir şekilde tüketebilir çay saatlerinizi renklendirebilirsiniz.
$4.47

Ülker Haylayf Bisküvi 64 gr X 24'lü Koli

Çay saatlerinizin klasikleşen lezzeti Haylayf bisküvi, kıtır kıtır lezzetiyle ağzınzıda dağılır ve enfes bir lezzet bırakır.
$4.31

The most delicious biscuits are at TOPTANTR.com with advantageous prices.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL