FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Deniz, Havuz ve Bahçe Ürünleri


Deniz oyuncakları ve havuz oyuncakları yaz tatili dendiğinde akla gelen ilk ürünler içindedir. Tatilini deniz kenarında geçirmek isteyenler hem eğlenceli hem de güvenli deniz ve havuz ürünleriyle tatillerini daha keyifli hale getirebilir. Yaz aylarında sıklıkla gidilen deniz ve havuz aktivitelerinde şişe yüzme ürünleri, çocuklar ve bebekler için güvenli yüzme öğrenmeye yardımcı ürüler ve diğer kamp ve plaj ürünleri tatilinizden daha çok keyif almanız için vazgeçilmezdir. Plajlarda ve denizde daha keyifli bir şekilde yüzebilmenizi sağlayan pek çok aparat ile siz de benzersiz bir tatil geçirme fırsatı elde edebileceksiniz. Çoğu insan için yaz aylarının ve tatillerinin vazgeçilmezi olan yüzme için bazen uzun yollar kat ederek tatil beldelerine, sahillere, kumsallara ya da açık veya kapalı havuzlara gitmektedir. Hem çocuklar ve bebekler hem de yetişkinler için eğlenceli vakit geçirme ve güvenlik açısından gerekli olan bu ürünler valizinizde mutlaka bulunması gereken ürünlerdir. Deniz gözlükleri ve havuz gözlükleri de bu ürünler arasında en çok tercih edilenlerdendir. Bermuda yüzücü gözlüğü kullanarak özellikle havuz gibi klorlu sularda yüzerken tercih edebileceğiniz gözlük seçenekleri ile siz de daha verimli bir şekilde dalabilecek ve suyun altındayken görüş kabiliyetinizi azalmamasını sağlayabileceksiniz.

Deniz Simidi ve Deniz Kolluğu

Güneş kremleri güneşin zararlı etkilerinden korunmak için ne kadar gerekli ise çocuklar için deniz simidi ve havuz simidi çeşitleri de onların güvenle oynaması ve yüzmeyi öğrenmesi için çok daha fazla gereklidir. Geliştirilen birbirinden farklı deniz ürünün sayesinde siz de denizde kendinizi daha güvende hissedebilir ve geliştirilen ürünleri her yaz keyifli bir şekilde kullanma fırsatından yararlanabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yüzme bilmeyen yetişkinler için farklı boylarda üretilen simit ve kolluk ürünleri ile denizde ya da havuzda güvenle eğlenebilirsiniz. Renkli ve desenli simit ve kolluk ürünleriyle çocukları su korkusunu yenmesi ve yüzmeyi öğrenmesi de kolaylaştıyor. Kaliteli ve güvenli kolluk ve simit çeşitlerini siz de en uygun fiyatlarla ToptanTR'den satın alabilirsiniz. Bestway kolluk ve Bermuda donut simit gibi en çok tercih edilen ürünleri bulabilirsiniz.

Deniz Yatağı

Şişme deniz ve havuz yatağı ürünleri hem sakince uzanıp dinlenmek için hem de suda oyun oynamak için kullanılabiliyor. Farklı boylarda üretilen deniz yatakları çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de kullanışlı ve eğlenceli oluyor. Suyun ve güneşin dinlendirici etkisinden siz de faydalanmak istiyorsanız yetişkinler için dizayn edilen geniş deniz yatakları tercih edebilirsiniz. Söndürüldüğünde kolayca taşınabildikleri için denize ya da havuza giderken çantanıza koymanızın oldukça kolay olduğu deniz yatağı ya da havuz yatağı ürünleriyle yazın ve tatilin tadını daha iyi çıkarabilirsiniz. ToptanTR'ye özel en uygun fiyatlarla kaliteli deniz yatağı çeşitlerini kaçırmayın.

Oyun Havuzu

Bahçenizde ya da evinizin içinde kullanabileceğiniz şişme oyun havuzları ile çocuklar güvenli ve eğlenceli saatler geçirebiliyor. Bebekler ve küçük yaş grupları için daha sığ olabilen oyun havuzları, daha büyük yaş gruplarındaki çocuklar için daha büyük ve derin ebatlara sahip olabiliyor. Farklı renklerde ve desenlerde olabilen şişme çocuk havuzları pompa yardımıyla hızlıca şişirilerek kullanıma hazır hale getiriliyor. 2 kişilik alana sahip olan oyun havuzları olduğu gibi daha çok kişiyi alabilen oyun havuzlarını da tercih edebilirsiniz.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL