FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

ÇAYKUR

Sort by
Display per page

Çaykur Golden İstanbul Siyah Çay 20’li

Yoğun demi ve klasik lezzetiyle Çaykur Golden İstanbul Siyah Çay ağzınızı tatlandırmak ve sohbetlerinize eşlik etmek için kolayca hazırlanabilir.
$0.33 $0.33

Çaykur Tiryaki Tea 5000 gr

Çaykur Tiryaki Tea creates an addictive taste with its pleasant drink.
$14.92 $16.44

Çaykur Golden İstanbul Yeşil Çay 20’li

Yeşil çayın lezzetini limon ile perçinlemiş ve lezzetine lezzet katmıştır. Tek kullanımlık 20 adet bardak poşet çay içerir, demlik temizleme derdinden kurtarır.
$0.33 $0.33

Çaykur Tiryaki Tea 500 gr

Çaykur Tiryaki Tea is a special blend that can be drunk at any time of the day.
$2.15 $2.16

Çaykur Golden İstanbul Earl Grey Çay 20’li

Çaykur Golden İstanbul Earl Grey Çay bergamot aroması ile yoğun ve canlandırıcı bir lezzete sahip.
$0.33 $0.33

Çaykur Rize Tourist Tea 500 gr

Traditional Turkish black tea is at your table with Çaykur Rize Tourist Tea.
$2.06 $2.08

Çaykur Rize Turist Çayı 2 kg

Köklü geçmişi, nesilden nesile aktarılan nefis aroması ile Rize Turist Çayı Türkiye'nin dört bir yanında ve her evde keyifle tüketiliyor. Alıştığınız demli çay tadını sizlere en güzel şekilde sunar.
$6.27 $6.62

Çaykur Rize Tourist Tea 1000 gr

Çaykur Rize Tourist Tea allows you to be saturated with tea flavor with its fast brewing and thick consistency.
$3.46 $3.64

Çaykur Tiryaki Tea 1000 gr

Çaykur Rize Tourist Tea allows you to be saturated with tea flavor with its fast brewing and thick consistency.
$4.03 $4.09

Çaykur Filiz Tea 1000 gr

Çaykur Filiz Tea with a softer drink contains dense amounts of sprout leaves.
$4.41 $4.52

Çaykur Filiz Tea 500 gr

Çaykur Filiz Tea is a light and soft tea produced from the freshest leaves.
$2.30 $2.32

Çaykur Camellia Tea 1000 gr

Çaykur Kamelya Tea, which leaves a light taste on the palate, is especially suitable for breakfast.
$4.00 $4.04
OUT OF STOCK

Çaykur Teapot Bag Tea 200 g 40 Bags X 16 Pieces Box

Enjoy easy and clean tea brewing with Çaykur Tea Bag.

Toptan Çaykur Çay Fiyatları

Türkiye, toplamda dünyada en çok çay tüketen ülke olmasa da, açık ara kişi başına en çok çay tüketilen ülkedir. Türk kahvesi kadar ünlü olan, uyanık olduğumuz her an içmeye hazır olduğumuz çay Türkiye’de en çok tüketilen sıcak içecektir. En çok tercih edilen markaların başında gelen Çaykur Tiryaki çayı, Çaykur Rize turist çayı gibi farklı çeşitlere ve lezzette ürünlere sahiptir. Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla kurulmuştur. 

Türkiye için stratejik bir ürün olan çayın üretim alanlarının genişlemesini sağlamak ve fiyatları düzenlemek amacıyla kurulan Çaykur Rize çayları adını ülkenin toplam çayının %60'ının üretildiği bu ilden alır. Rize’den sonra en çok üretim yapılan bölgeler Trabzon ve Artvin'dir. Dünyada çay yetiştirilen diğer coğrafyalardan farklı olarak Türkiye'nin kuzeyinde kar yağışı görülür ve kış mevsiminde bitki zararlılarını öldürür ve çayı ilaçlamak gerekmez.

Ülkemizde en çok satılan ve tüketilen içeceklerin başında gelen çay toptan fiyatlarla alındığında daha ucuza gelir. Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr en ucuz toptan çay fiyatlarını bulabileceğiniz ToptanTR'de diğer Çaykur çay çeşitlerini de kolayca satın alabilirsiniz. Çaykur Tiryaki 1 kg, Çaykur filiz, Çaykur tomurcuk gibi en çok tüketilen çay çeşitleri içinden damak tadınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Siyah çay, yeşil çay gibi farklı çeşitleri bulunan Çaykur Didi soğuk çay ürününü de sunmaktadır.

Toptan ucuz çay fiyatları sunan ToptanTR'den alacağınız Çaykur Tiryaki Çayı ile sofranıza geleneksel Türk siyah çayı lezzeti katabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla Çaykur Tiryaki Çayı 1000 gr satın almak için ToptanTR'den hemen sipariş verin. %100 doğal yerli çay yapraklarından üretilen Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr en ucuz fiyatlarla ToptanTR'den alınır. Bergamot aroması içeren Çaykur Tomurcuk, yoğun tada ve kokuya sahiptir. Çaykur Tomurcuk Bergamot Aromalı 125 gr Teneke En Uygun Fiyatlarla ToptanTR'de. Siz de toptan çay alışverişinizi en uygun fiyata yapın.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL