FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Çaykur

Sort by
Display per page

Çaykur Tiryaki Tea 1000 gr

Çaykur Rize Tourist Tea allows you to be saturated with tea flavor with its fast brewing and thick consistency.
€3.46 €3.49

Çaykur Altın Süzen Poşet Siyah Çay 50 gr x 25 Poşet

Çaykur Siyah Süzen Poşet Çay ile istediğiniz an kolayca bir fincan mis gibi çayınız hazır.
€0.69 €0.69

Çaykur Tiryaki Tea 500 gr

Çaykur Tiryaki Tea is a special blend that can be drunk at any time of the day.
€1.89 €1.91

Çaykur Tomurcuk Earl Gray Tea Tea 125 gr Bergamot Flavored Tin

Çaykur Tomurcuk tea is produced from a blend of natural tea leaves, brews quickly, and offers a full flavor with its aroma.
€1.04 €1.05

Çaykur Rize Tourist Tea 500 gr

Traditional Turkish black tea is at your table with Çaykur Rize Tourist Tea.
€1.92 €1.94

Çaykur Teapot Bag Tea 200 g 40 Bags X 16 Pieces Box

Enjoy easy and clean tea brewing with Çaykur Tea Bag.
€1.16 €1.17

Çaykur Filiz Tea 500 gr

Çaykur Filiz Tea is a light and soft tea produced from the freshest leaves.
€2.11 €2.13

Çaykur Altınbaş Classic Easy Teapot Tea 200 gr 40 Bags

Çaykur Altınbaş Classic Easy Teapot Tea is prepared by choosing from the top leaves of the sprouts.
€1.23 €1.24
OUT OF STOCK

Çaykur Rize Tourist Tea 1000 gr

Çaykur Rize Tourist Tea allows you to be saturated with tea flavor with its fast brewing and thick consistency.
OUT OF STOCK

Çaykur Filiz Tea 1000 gr

Çaykur Filiz Tea with a softer drink contains dense amounts of sprout leaves.

Çaykur Çay Çeşitleri

Çaykur Türkiye'de çay denilince akla gelen ilk markalardan biridir. Türkiye, toplamda dünyada en çok çay tüketen ülke olmasa da, açık ara kişi başına en çok çay tüketilen ülkedir. Türk kahvesi kadar ünlü olan, uyanık olduğumuz her an içmeye hazır olduğumuz çay Türkiye’de en çok tüketilen sıcak içecektir. En çok tercih edilen markaların başında gelen Çaykur Tiryaki çayı, Çaykur Rize turist çayı gibi farklı çeşitlere ve lezzette ürünlere sahiptir. 1983 yılında devlet iştiraki olarak Rize'de kurulan Çaykur markası, kurulduğu tarihten beri Türkiye'nin en sevilen çaylarını üretiyor. Farklı birçok ürün çeşidiyle hizmet veren marka, toz çay, bardak poşet ve demlik poşet çay çeşitleriyle  en lezzetli halini sofralarınıza getirir. Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla kurulmuştur. Çaykur markası böylece çay üretimi yapan çiftçilerin en büyük destekçilerinden biri olmayı sürdürmektedir. Kahvaltı masalarının vazgeçilmezi olan bu ürün, büyük bir özenle üretilerek hem yurt içinde hem de yurt dışında yaygın olarak tüketilmektedir. Fazla demli olmayan ve limon ilave edilmiş siyah çay, antioksidan alımını artırmanıza yardımcı olur.Hem lezzetli hem de faydalı çay çeşitleri arasında damak zevkinize uyan birçok ürün bulabilirsiniz. En sevilen çay çeşitlerinden olan Çaykur Tiryaki ünün farklı saatlerinde de keyifle içilmektedir. Faydası oldukça yüksek olan Çaykur yeşil çayın yanı sıra  hızlı ve kolay demlenebilen toz çay çeşitleriyle birlikte sallama poşet çay olarak da satışa sunulur. Turist, Tiryaki, Filiz ve diğer Çaykur siyah çay çeşitleri en güzel sohbetlerinize eşlik eder, günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur.

Toptan Çaykur Çay Fiyatları

Türkiye için stratejik bir ürün olan çayın üretim alanlarının genişlemesini sağlamak ve fiyatları düzenlemek amacıyla kurulan Çaykur Rize çayları adını ülkenin toplam çayının %60'ının üretildiği bu ilden alır. Rize’den sonra en çok üretim yapılan bölgeler Trabzon ve Artvin'dir. Dünyada çay yetiştirilen diğer coğrafyalardan farklı olarak Türkiye'nin kuzeyinde kar yağışı görülür ve kış mevsiminde bitki zararlılarını öldürür ve çayı ilaçlamak gerekmez. Çaykur demlik çay modelleri yumuşak içimi ile çay severlerin en lezzetli tercihlerinden oluyor. Az bir miktarla bile yoğun dem veren Çaykur demlik çay çeşitlerini en ucuz fiyatlarla ToptanTR'den satın alabilirsiniz. 

Ülkemizde en çok satılan ve tüketilen içeceklerin başında gelen çay toptan fiyatlarla alındığında daha ucuza gelir. Çaykur çay fiyatları, siyah, yeşil ve beyaz çaylarda değişkenlik gösterebildiği gibi, soğuk çay çeşitleri de farklı fiyatlardan satışa sunulur. Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr en ucuz toptan çay fiyatlarını bulabileceğiniz ToptanTR'de diğer Çaykur çay çeşitlerini de kolayca satın alabilirsiniz. Çaykur Tiryaki 1 kg, Çaykur filiz, Çaykur tomurcuk gibi en çok tüketilen çay çeşitleri içinden damak tadınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Siyah çay, yeşil çay gibi farklı çeşitleri bulunan Çaykur Didi soğuk çay ürününü de sunmaktadır. Kahvaltı keyfinin tamamlayıcısı olan Çaykur'un yumuşak içimli çayları 100 gr, 500 gr ve 1000 gr seçenekleri ile en uygun toptan fiyatlarla ToptanTR'de bulunabiliyor.

Vitamin ve mineral bakımından zengin olan çaylar, güçlü bir antioksidan kaynağıdır.Toptan ucuz çay fiyatları sunan ToptanTR'den alacağınız Çaykur Tiryaki Çayı ile sofranıza geleneksel Türk siyah çayı lezzeti katabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla Çaykur Tiryaki Çayı 1000 gr satın almak için ToptanTR'den hemen sipariş verin. %100 doğal yerli çay yapraklarından üretilen Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr en ucuz fiyatlarla ToptanTR'den alınır. Bergamot aroması içeren Çaykur Tomurcuk, yoğun tada ve kokuya sahiptir. Çaykur Tomurcuk Bergamot Aromalı 125 gr Teneke En Uygun Fiyatlarla ToptanTR'de. Siz de toptan çay alışverişinizi en uygun fiyata yapın.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL