FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

HAKKIMIZDA

Üretim, dağıtım, lojistik, finans, satış ve pazarlama alanlarında FMCG sektöründe 1994 yılından beri hizmet veren Enkay Şirketler Grubu bünyesinde kurulan ToptanTR Online Mağazacılık, Türkiye’de esnafın geleceğe güvenle bakabilmesi ve rekabet gücünü koruyabilmesi için gerekli yeni toptan alışveriş sistemi anlayışı ile çalışan bir dağıtım ağıdır.

 

Ulusal ve uluslararası en büyük dağıtıcı ve üretici firmalardan doğrudan temin ettiğimiz ürünleri müşterilerimize en ucuz fiyatlarla, hızlı ve güvenilir biçimde sunuyoruz. Sitemizde sadece üretici ve/veya ithalatçı firmaların %100 orijinal, uluslararası kalite standartlarına uygun, tüketici bilinirliği ve tercih edilirliği yüksek markalarının ürünlerini satmaktayız.

 

Genç ve dinamik ekibimizle sektördeki en güncel gelişmeleri sadece takip etmiyor, onları ortaya çıkarıyor ve sektöre öncülük ediyoruz. Geleceğin perakendeciliğini, toptancılığını ve dağıtımını şekillendiriyoruz.

 

İnternet teknolojisinden ve güncel tekniklerden yararlanarak geleneksel kanal ile modern kalanı bir araya getiriyoruz. Maliyetleri düşürerek küçük ya da büyük her girişimin rekabet imkanı elde etmesini ve böylece hem üretici ve satıcı hem de tüketici açısından daha olumlu bir pazarın oluşmasını hedefliyoruz.

 

Türkiye'nin Toptanı ToptanTR'yi tercih ederek siz de alırken kazanmaya başlayın.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL