FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Quiclean

Sort by
Display per page

250 ml Quiclean El Temizleyici Jel Dezenfektan

Yüksek alkol oranıyla mikropları, bakterileri ve virüsleri hızla öldüren Quiclean El Temizleyici Jel Dezenfektan, bulaşıcı hastalıklardan korunmanıza yardımcı olur.
$0.17 $0.18

100 ml Quiclean El Temizleyici Jel Dezenfektan

Quiclean El Temizleyici Jel özel alkollü formülü sayesinde hastalık yapıcı mikrop, bakteri ve virüsleri hızla öldürür, ellerinizin tertemiz ve güvende kalmasını sağlar.
$0.15 $0.15

Bulaşıcı hastalıklar havadan ziyade hasta kişilerle ya da onların temas ettiği aynı yüzeylere temas etmekle bulaşır. Bulaşıcı hastalıklardan korunmanın en etkili yollarından biri el dezenfektanı kullanmak ve her temastan sonra ellerinizi arındırmaktır. El temizleyici jellerde ve dezenfektanlarda en uygun toptan ve perakende fiyatları ToptanTR'de bulabilirsiniz.

Quiclean El Temizleyici Jel Dezenfektan yüksek alkol oranıyla mikropları, bakterileri ve virüsleri hızla öldürür. Küçük boyutu ile çantanızda ve cebinizde kolayca taşıyabileceğiniz Quiclean El Temizleyici dezenfektan jel, durulama ve kurulama gerektirmeyen, çabuk emilen formülü sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca kullanılabilir. Deriye ve gözeneklere nüfuz eden dezenfektan jel virüs, bakteri ve mikropları ortadan kaldırarak bulaşıcı hastalıklardan korunmanıza yardımcı olur. Gliserin içeriği ile cildinizi besler, teninizi kurutmaz.

ToptanTR'de en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz el dezenfektanları, el temizleme jelleri ve virüse karşı korunma ürünleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL