Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Pronto

Sort by

Pronto Ahşap Yüzey Temizleyici 2,5 lt

Pronto Ahşap Yüzey Temizleyici parke ve ahşap yüzeylerde kolayca parlaklık ve temizlik sağlar.
€2.95

Pronto Ahşap Yüzey Temizleyici 750 ml + Mr. Muscle Floral Buket Yüzey Temizleyici 1 lt Hediyeli

Pronto Ahşap Yüzey Temizleyici 750 ml + Mr. Muscle Floral Buket Yüzey Temizleyici 1 lt Hediyeli Paketi ile evinizdeki tüm yüzeylerde kusursuz temizliği sağlayın.
€1.81

PRONTO FLOOR CLEANER 750 ML + 750 ML

You can use the product, which allows you to clean your wooden surfaces quickly and easily with the practical use of Pronto Wood Cleaner, which protects its natural brightness without damaging the wood, on all wipeable surfaces.
€2.35

PRONTO FLOOR CLEANER ORANGE 750 ML + 750 ML

Protecting its natural luster without damaging the wood, Pronto Wood Cleaner allows you to clean your wooden surfaces quickly and easily with its practical use.
€2.35

Pronto Klasik Ahşap Cilası Lavanta Kokulu Sprey 300 ml

Pronto Klasik Ahşap Cilası ahşap yüzeylerinizi hızlı ve kolay bir şekilde temizlemenizi sağlar, kalıcı parfüm etkisiyle evinizin havasını tazeler.
€2.65

Pronto Klasik Ahşap Cilası Sprey 300 ml

Pronto Klasik Ahşap Cilası ahşap yüzeylerinizin doğal parlaklığını korur, yıpranmalarını önler.
€2.65
OUT OF STOCK

Mr. Muscle & Pronto Süper Temizlik Seti

Paketin içeriği : 1 adet Pronto Ahşap 500 ml / 1 adet Mr Muscle Mutfak Limon 500 ml / 1 adet Mr Muscle Pretzel Klozet Blok / 1 adet Mr Muscle Lavabo Açıcı 2x50 gr

Etkili formülleriyle kusursuz hijyen sağlayan Pronto ahşap yüzey temizleyicileri ve yer temizleyicileri ahşap, parke, laminant ve diğer tüm yüzeylerinizi çizmeden ve iz bırakmadan temizler. Temizliği kolay ve hızlı hale getirerek işinizi kolaylaştırır, yüzeylerin pırıl pırıl görünmesini sağlar. Parfümlü ve hoş kokulu içeriğe sahip Pronto yer temizleyicileri derinlemesine hijyen sağlarken evinizin uzun süre temiz ve iyi kokmasını da sağlar, havayı tazeleyerek ferahlık ve temizlik hissi verir.

Pronto yüzey ve ahşap temizleyici çeşitlerini en iyi fiyatlarla satın almak için en iyi adres ToptanTR! Şimdi satın al, fırsatları kaçırma.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 1000 TL