FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

PRİL

Sort by
Display per page

Pril Liquid Dishwashing Detergent 1350 g Apple Scent

Thanks to its effective formula, Pril Liquid Dishwashing Detergent removes dirt instantly and provides easy and thorough cleaning.
€1.67

Pril Liquid Dishwashing Detergent 1350 g Mint Scent

Pril Liquid Dishwashing Detergent refreshes the air in your kitchen with its mint-flavored formula and gives a long-lasting, refreshing mint scent.
€1.67

Pril Liquid Dishwashing Detergent 1350 g Orange Scented

Having a strong formula that easily dissolves even the toughest oil stains, Pril Liquid Dishwashing Detergent refreshes the air of your kitchen with the orange extracts it contains and leaves a refreshing scent.
€1.67

Pril Bulaşık Makinesi Tuzu 2 kg

Pril Tuz sayesinde makinenizin ömrünü kullanabilir ve daha fazla tasarruf yapabilirsiniz.
€0.53
OUT OF STOCK

Pril Liquid Dishwashing Detergent 675 g Apple Scent

Let your dishes sparkle and your kitchen be beautiful with Apple-scented Pril Liquid Dishwashing Detergent.
OUT OF STOCK

Pril Liquid Dishwashing Detergent 675 g Mint Scent

Pril Mint Scented Liquid Dishwashing Detergent allows you to feel the cleaning of your dishes in your entire kitchen.
OUT OF STOCK

Pril Liquid Dishwashing Detergent 675 g Orange Scented

Pril Liquid Dishwashing Detergent easily cleans your dishes with its powerful formula that easily removes even the toughest oil stains.
OUT OF STOCK

Pril Liquid Dishwashing Detergent 1350 g Lemon Scented

Having 5 powerful effects, Pril Liquid Dishwashing Detergent cleans your dishes easily without scratching and creates a refreshing atmosphere in your kitchen with its lemon scented formula.
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK

Pril Liquid Dishwashing Detergent 675 g Fig Scented

With Pril Liquid Dishwashing Detergent, which has a local and natural fig scent, your dishes are easily cleaned and the air in your kitchen becomes beautiful and light.
OUT OF STOCK

Pril Liquid Dishwashing Detergent 675 g Lemon Scented

Pril Liquid Dishwashing Detergent, which creates a refreshing atmosphere in your kitchen with its lemon-scented formula, easily removes the most stubborn dirt and stains with its powerful effect.

Özel formüle sahip Pril bulaşık deterjanları 1973 yılından beri mutfakaki vazgeçilmez yardımcılarınızdan. En çok satan bulaşık deterjanı markalarından olan Pril güçlü formülü sayesinde mutfakta ihtiyaç duyduğunuz temizliği ve hijyeni sağlayacak ürünler sunuyor. Pril deterjanlar ve Pril temizlik ürünleri bulaşıklarınızı temizlerken ellerinizi de koruyor.

Pril Bulaşık Deterjanı Çeşitleri

Mufak ve bulaşık temizliğini daha kolay hale getirmek için özel formüller sunan Pril bulaşık deterjanı çeşitleri elde yıkama için sıvı bulaşık deterjanları, makinede yıkama için ise bulaşık makinesi tabletleri, bulaşık makinesi tuzları, makine temizleyici kapsül ürünlerini içeriyor. Pril yağ çözücü jel gibi bazı ürünler ise hem elde yıkamada hem de bulaşık makinesinde kullanmaya uygun. Zararlı, ellerde tahrişe neden olacak kimyasallar içermeyen Pril sıvı deterjanlar ve özellikle Aloe Vera içeren Pril losyon bulaşık deterjanı ürünleri ellerinizi koruyarak bulaşık yıkamayı daha kolay ve keyifli hale getirir. Siz de ihtiyacınız olan Pril ürününü en ucuz toptan fiyatlarla ToptanTR'den hemen satın alabilirsiniz.

Pril Sıvı Deterjan Fiyatları

Yoğunlaştırılmış jel formu ve güçlü formülü sayesinde kurumuş yemek artıkları ve yanmış yağlar da dahil tüm lekeleri ve kirleri kolayca çıkaran Pril sıvı bulaşık deterjanı çeşitleri daha az deterjan ile daha fazla temizlik sağlar. Tek damlasıyla çok sayıda bulaşığı temizleyebilen en kaliteli bulaşık deterjanı ürünlerini sunan ToptanTR'nin özel fiyatları ve kampanyalarıyla siz de en ucuz Pril deterjanlarını kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı içeriklere, kokulara, bitkisel özlere sahip Pril sıvı bulaşık deterjanları elde bulaşık yıkamayı daha kolay hale getirir. Losyon bazlı bulaşık deterjanları mutfağınızda ve cildinizde hoş bir koku bırakır ve tenin doğal pH'ı ile uyumlu yapısıyla narin ciltlere zarar vermez. Yoğun formülü ise zorlu kirleri az miktarla bile hemen çıkarır.

En zorlu ve temizlenemez görünen bulaşıklar için geliştirilmiş Pril Power 5 etkili sıvı bulaşık deterjanları kurumuş yemek kalıntılarını, yanmış kirleri ve yağları kolayca temizleyebilirsiniz. Pril Power limon kokulu, elma kokulu, nar ve tropikal meyve kokulu, incir kokulu ve diğer meyve özleri içeren kokulara sahip Pril Türkiye serisi bulaşık deterjanları ile mutfağınızdaki havayı da arındırabilir ve uzun süre kalıcı, iç açıcı kokularla mutfağınızın daha güzel ve temiz hissettirmesini sağlayabilirsiniz.

Pril Bulaşık Makinesi Tabletleri

Pril bulaşık makinesi deterjanları hem bulaşıklarınızın hem de bulaşık makinenizin temizlenmesini sağlayan çok sayıda ürün çeşidi ile makinede bulaşık yıkamayı da daha kolay hale getirir. Bulaşıklarınızı her yıkamada tertemiz ve parlak yapan Pril Gold bulaşık makinesi tableti 36'lı paket çeşidi en ucuz fiyatlarla ToptanTR'de. Elde yıkama ürünlerinde gösterdiği başarıyı makinede yıkama ürünlerinde de sürdüren Pril deterjanlar suda hemen çözünen, etkili formülü ile bulaşıklara daha uzun süre etki ederek en zorlu yağ ve kurumuş yemek kirlerini çıkarır. Yağ çözücü içeren formülüyle hem bulaşıklarınızda kusursuz hijyen sağlar hem de bulaşık makinesi filtresinde yağ ve yemek artığı birikmesini önleyerek makinenizin ömrünü uzatır. Bulaşık makinesi tuzu ve bulaşık makinesi temizleyici tablet ürünleri ile bulaşık makinenizde kusursuz temizlik sağlar ve makinenizin kullanım ömrünü uzatır.

Türkiye'nin en büyük toptan alışveriş sitesi ToptanTR güvencesi ve özel fırsatlarıyla siz de ihtiyacınıza uygun Pril ürününü en ucuz fiyatlarla satın alın.

Filter By:

Clear All
Min: €0.00 Max: €4.00
0 4
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL