Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Pantene

Sort by

Pantene 1 Dakikada Mucize Saç Bakım Kürü 3 x 15 ml Ampul

En hızlı ve etkili saç bakımını Pantene 1 Dakikada Mucize Saç Bakım Kürü ile sağlayın, saçlarınız her zaman parlak ve güçlü kalsın.
15.25 TL

Pantene 2si1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve Saç Bakım Kremi 500 ml

Pantene 2si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve Saç Bakım Kremi saç köklerini ve saç derisini canlandırarak kepeği önler, parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.
13.95 TL

Pantene 2si1 Arada Temel Bakım Şampuan ve Saç Bakım Kremi 500 ml

Pantene 2si1 Arada Temel Bakım Şampuan ve Saç Bakım Kremi saçlarınızı derinlemesine temizlerken saçınızın doğal sağlığını korur.
13.95 TL

Pantene 3ü1 Arada Güç ve Parlaklık Şampuan ve Saç Bakım Kremi 470 ml

Pro-V ve Guar içeren özel formülüyle Pantene 3'ü 1 Arada Güç ve Parlaklık Şampuan ve Saç Bakım Kremi saçlarınızı doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur.
13.95 TL

Pantene 3ü1 Arada Nem Terapisi Şampuan ve Saç Bakım Kremi 470 ml

Kuru ve yıpranmış saçlarınızı Pantene 3ü 1 Arada Nem Terapisi Şampuan ve Saç Bakım Kremi ile yeniden canlandırın.
13.95 TL

PANTENE REPAIR SHAMPOO 200 ML

Pantene 3-in-1 Repair and Preventive Care Shampoo and Hair Conditioner provides you with bright and lively hair with its improved formula containing nutritional cure.
4.95 TL

Pantene 3ü1 Arada Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan ve Saç Bakım Kremi 470 ml

Pantene 3ü1 Arada Onarıcı ve Koruyucu Bakım Şampuan ve Saç Bakım Kremi saç köklerini ve saç derisini besleyerek saçlarınızı onarır ve korur.
13.95 TL

Pantene 3ü1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuan ve Saç Bakım Kremi 470 ml

Pantene 3ü1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuan ve Saç Bakım Kremi besin takviyeli geliştirilmiş içeriği ile saç derisine ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar.
13.95 TL

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Krem 180 ml

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Krem ince telli ve çabuk yağlanan saçlarınızı doğal dengesine getirir.
13.95 TL

Pantene Aqua Light Şampuan 360 ml

Pantene Aqua Light Şampuan saçlarınızı fazla yağdan arındırarak daha sağlıklı ve hacimli görünmelerini sağlar.
12.25 TL

PANTENE PRO-V AQUA LIGHT SHAMPOO 500 ML

Thanks to Pantene Aqua Light Shampoo, which has a special formula that brings hair to natural oil balance, your hair acquires a voluminous and soft, easy-to-form form.
13.95 TL

PANTENE STRONG&SHINE SHAMPOO 200 ML

Pantene Strong&Shine, developed for weak and dull hair, restores the natural moisture and oil balance of the hair and provides you with lively, shiny and strong hair.
4.95 TL

Pantene Gür ve Güçlü Superfood Şampuan 470ML

İçeriğindeki Pro-V, lipitler ve anti-oksidanlarla saçı besleyen ve güçlendiren Pantene Gür ve Güçlü Superfood Şampuan, daha havalı ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar.
13.95 TL

PANTENE PRO-V MICELLAR SHAMPOO 500 ML

Pantene Micellar Shampoo has been specially developed for quickly oily lifeless hair.
13.95 TL

Pantene Onarıcı ve Koruyucu 3 Dakikada Mucize Saç Bakım Kremi 25 ml

Pantene Onarıcı ve Koruyucu 3 Dakikada Mucize Saç Bakım Kremi içerdiği Pro-V sayesinde saçlarınızı besler ve güçlendirir.
2.25 TL

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Köpük Krem 180 ml

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Köpük Krem saçlarınızı ve saç derinizi besleyerek daha sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanızı sağlar.
13.95 TL

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan 550 ml

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Şampuan ile saçlarınız temiz, parlak ve bakımlı bir görünüme kavuşur.
13.95 TL

Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Köpük Krem 180 ml

Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Köpük Krem saçlarınızı kökten uca besleyerek onarır, yeniden sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.
12.25 TL

PANTENE BASIC CARE SHAMPOO 200 ML

Pantene Basic Care Shampoo with improved Pro-V formula provides cleansing from the hair roots to the ends, helps hair to remain shiny and voluminous.
4.95 TL

Pantene Temel Bakım Şampuan 500 ml

Pantene Temel Bakım Şampuan saçlarınızı derinlemesine temizlerken saçınızın doğal sağlığını korur.
13.95 TL

Pantene Yağ Terapisi Doğal Sentez Şampuan 550 ml

Pantene Yağ Terapisi Doğal Sentez Şampuan ile saçlarınız doğal yağ dengesine kavuşur, parlak ve canlı bir görünüm kazanır.
13.95 TL
OUT OF STOCK

Pantene 2si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve Saç Bakım Kremi 360 ml

Pantene 2si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili Şampuan ve Saç Bakım Kremi saç dersini onararak kepek oluşumunu engeller.
OUT OF STOCK

Pantene 2si1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuan ve Saç Bakım Kremi 360 ml

İçeriğine eklenen besleyici kür ile daha da güçlenen Pantene 3ü1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı Koruma Şampuan ve Saç Bakım Kremi, saçlarınızı onararak dökülmelerini önler.
OUT OF STOCK

Pantene 3ü1 Arada Güç ve Parlaklık Şampuan ve Saç Bakım Kremi 470 ml

İçeriğindeki besleyici özlerle daha da etkili hale gelen Pantene 3ü1 Arada Güç ve Parlaklık Şampuan ve Saç Bakım Kremi saçlarınızın en sağlıklı ve güçlü hallerine getirir.

Pantene şampuan ve saç kremleri özel Pro-V içeren formülleriyle saç tellerini ve saç köklerini güçlendirir ve onmarır. İncelmiş, matlaşmış, yağlanmış ya da kurumuş saçlarınız için farklı Pantene şampuan çeşitleri ile saçlarınıza ihtiyaç duydukları bakımı kolayca ve uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. ToptanTR'de en uygun fiyatlı Pantene şampuan ve saç bakım ürünlerini bulabilir ve saçlarınızın sağlığına kavuşmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

Pantene Şampuan Çeşitleri

Pantenol maddesi içeriğiyle adını alan Pantene şampuanlar her saç tipi ve saç problemi için farklı formüllerle laboratuvarlarda geliştiriliyor ve saçlarınızın her zaman sağlıklı ve güçlü kalmasını sağlıyor. Nem tutucu özelliğe sahip pantenol sayesinde saçın nemini koruyan Pantane şampuan ve Pantene saç kremi ürünleri saçlarınızın her zaman yumuşak kalmasını sağlıyor. Saç tellerini kalınlaştıran pantenol sayesinde saçlara hacim kazandıran şampuan, saç kremi ve saç bakım ürünleri ile kolay taranan ve kolay şekil alan saçlara kavuşabilirsiniz. Kırılmaları önleyen, yıpranmış saçları onaran, kepek problemlerini gideren, ince telli saçları hacimlendiren şampuan çeşitleriyle istediğiniz gibi görünen saçlara kolayca kavuşabilirsiniz.

Pantene Aqualight Şampuan çeşitleri ince telli ve yağlanmış, sönükleşmiş saçlarınızı güçlendirir ve onarır. Pantene Doğal Sentez Güç ve Parlaklık matlaşmış ve yıpranmış saçlarınızı onararak yeniden parlak ve göz alıcı görünmelerini sağlar. Yıpranmış ve işlem görmekten ağırlaşmış saçlarınızı Pantene Yağ terapisi şampuanları ile hızlıca onarabilir, saçlarınızı sağlıklarına kavuşturabilirsiniz. Saç boyası kullananlar için özel geliştirilmiş şampuanlar sayesinde hem saç renginizi koruyabilir hem de saçlarınızın yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Koparak Dökülmelere Karşı Etkili Saç Bakım Kremi ile saç dökülmesi sorununu kolayca çözebilirsiniz. Hem temizlik hem de yumuşatıcı bakımı bir arada sunan Pantene 2si 1 arada çeşitleri sayesinde saçınızın tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz.

Pantene Şampuan Fiyatları

ToptanTR'de en uygun fiyatlı Pantene şampuanları kolayca satın alabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve kampanyalar sunan ToptanTR sayesinde kolayca ve kazançlı şekilde perakende ya da toptan Pantene şampuan satın alın, siz de kazanın. Pantene şampuan ve saç kremlerinden en iyi fiyatları kaçırma, sen de ToptanTR'den şimdi satın al.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 1000 TL