FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Lipton

Sort by
Display per page

Lipton İce Tea 330 ml Şeftali

İçeriğinde hiçbir katkı maddesi barındırmayan, Yaz mevsiminin en sevilen meyvesi şeftalinin lezzetini hissedebileceğiniz Lipton Ice Tea Şeftali 330 ml renklendirici ve aroma vericiler yerine doğal çay yaprakları ve şeftali içerir. Meyve tadının hafifliği sayesinde kolay ve keyifli bir içim sunar.
5.99 TL

Lipton Ice Tea 330 ml Limon

Lipton Ice Tea 330 ml Limon, özel formülü ile serinletici bir lezzet sunar.
5.99 TL

Lipton Ice Tea 330 ml X 6'lı Paket Şeftali

Doğal serinlik kaynağı olan Lipton Ice Tea Şeftali 330 ml, çay ile meyve suyu lezzetini aynı anda hissettirmeyi başaran gazsız bir içecek seçeneği olarak çocuklarınız için de tercih edilebilir.
35.90 TL

Lipton Yellow Label Çay 1000 gr

Doğal siyah çaydan üretilen Lipton Yellow Label Çay, yumuşak içimi ve doğal aromasıyla kahvaltılarınıza ve sohbetlerinize tat katar.
64.90 TL

Lipton Yellow Label 25'li Bardak Poşet Çay 50 gr

Lipton Yellow Label 25'li Bardak Poşet Çay doğal Lipton çayı tadını her fincanda almanızı sağlar.
24.00 TL

Lipton Karadeniz 25'li Bardak Poşet Çay 50 gr

Lipton Karadeniz 25'li Bardak Poşet Çay pratik ve lezzetli çayınız hazır.
21.50 TL

Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 80'li

Doğu Karadeniz'in doğal çay yapraklarının harmanından üretilen Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay, 80 adet demlik poşet ile kahvaltılarınızda ve sohbetlerinizde.
27.90 TL

Lipton Karadeniz Çay 500 gr

Karadeniz'in en güzel çay yapraklarından üretilen Lipton Karadeniz Çay, geleneksel tadı ve kokusuyla kahvaltılarınıza, yemek sonralarına ve tüm sohbetlerinize keyif katar.
37.90 TL

Lipton Yellow Label Çay 500 gr

Lipton Yellow Label Çay kahvaltılarınıza, yemek sonralarına ve tüm sohbetlerinize geleneksel bir tat ve keyif katar.
39.90 TL

Lipton Yellow Label 100'lü Bardak Poşet Çay 200 gr

Lipton Yellow Label 100'lü Bardak Poşet Çay alıştığınız çayı tadını her fincanda almanızı sağlar.
59.90 TL

Lipton Demlik Poşet 48'li Paket Doğu Karadeniz

Rengi ve aroması ile tadına doyamayacağınız, özel yapraklardan üretilmiş bu poşet çaydan vazgeçemeyeceksiniz
24.50 TL

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 100'lü 320 gr

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay kolayca ve sonrasında temizlik gerektirmeden demleniyor.
46.00 TL

Lipton Slim Plus Tea Apricot 20s 40 gr

Lipton Slim Plus Apricot Fruit Tea helps to lose weight with the natural nutrients it contains; The apricot flavor allows you to get the taste you like from your tea without having to consume sweetened fruit.
11.00 TL

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay 48'li 134 gr

Kolay demlenen Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay ile taptaze çay lezzetine daha hızlı ve kolay ulaşın.
25.90 TL

Lipton Yeşil Çay Bergamot Aromalı 20 Poşet

Lipton Bergamot Aromalı Yeşil Çay, antioksidan içeriğiyle sağlıklı yeşil çayı sevdiğiniz geleneksel, yoğun lezzetle birlikte sunar.
11.00 TL

Lipton Adaçayı Bitki Çayı 20 Poşet

Lipton Adaçayı gün içerisinde yaşadığınız stres, yorgunluk ve gerginliği üzerinizden atmanıza yardımcı olur.
11.00 TL

Lipton Kuşburnu Bitki Çayı 20 Poşet

Yüksek C vitamini deposu olan Lipton Kuşburnu evlerinize, ofislerinize, okullarınıza ve bulunduğunuz her yerde kolayca ve çabucak demlenebilir ve keyifle tüketilir.
11.00 TL

Lipton Berrak Sade Yeşil Çay 20'li 30 gr

Lipton Berrak Sade Yeşil Çay yumuşak içimli bir tada sahiptir ve süzen poşetiyle kolayca demlenir.
11.00 TL

Lipton Earl Grey 48'li Bergamot Aromalı Demlik Poşet Çay 153 gr

Lipton Earl Grey Bergamot Aromalı Demlik Poşet Çay, 48 adet demlik poşet ile kahvaltılarınızda ve sohbetlerinizde.
33.50 TL

Lipton Ice Tea 1,5 lt Pet Şişe Limon

Limon aromalı Lipton Ice Tea serinletici bir lezzetiyle 1,5 litre pet şişe boyutuyla bütün aileye yetecek ferahlık içeriyor.
10.45 TL

Lipton Limon Zencefil Bitki ve Meyve Çayı 20'li

Lipton Limon Zencefil Bitki ve Meyve Çayı ile lezzetli ve sağlıklı, sıcacık içeceğiniz çabucak hazır olur.
11.00 TL

Lipton Limonlu Berrak Yeşil Çay 20'li

Lipton Limonlu Berrak Yeşil Çay hafif tadıyla hoş bir içim hissi verirken içeriğindeki doğal limon ile vitamin de sağlar.
11.00 TL

Lipton Nane Limon Bitki ve Meyve Çayı 20'li

Lipton Nane Limon Bitki ve Meyve Çayı vücut direncinizi artırmanıza ve hastalıklardan korunmanıza yardımcı olur.
11.00 TL

Lipton Çay Çeşitleri

Ülkemizde en çok tüketilen çay markaları arasında olan Lipton, İngiltere merkezli, 1880 yılından beri çay üretimi ve dünyada en çok tercih edilen çay markaları arasındadır. Herkesin her zaman ve her yerde keyifle içtiği çay markaları içinde olan Lipton çayları dünyanın birçok ülkesinden toplanan yaprakların harmanlanması ile üretilir. İçimi son derece keyifli Lipton Yellow Label Karadeniz’deki çay tarlalarından toplanarak özenle hazırlanır. Demlik ve bardak poşetinin yanı sıra dökme çay olarak da üreten Lipton, zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Lipton bitki çayları ve Lipton meyve çayları ile Lipton Ice Tea soğuk çay da markanın sevilen ürünleri arasındadır. Siyah çay yavaş yavaş kurutulan çay yaprakları oksitlenerek "tavşan kanı" dediğimiz demi verecek hale geliyor. Siyah çay en çok tüketilen çay çeşidi olduğu için tüm çay markaları mutlaka siyah çay üretiyor. Siyah çay Türkiye'de en fazla tüketilen çay çeşidi olarak öne çıkar.Farklı markaların özel üretilmiş, yüksek kaliteli ürünleri arasından tercih edilen çaylar ToptanTR'ye özel en uygun fiyatlarla satın alınabiliyor.

Lipton Çay Fiyatları

Ülkenin her bölgesinde her zaman ikram edilen çay, evlerde, iş yerlerinde, kafelerde her daim çay ikram edilir. Çalışırken ve arkadaşlarımızla sohbet ederken de bir yandan çay yudumlamadan duramıyoruz. İlk olarak Çin’de keşfedildiği için Asya kültüründe büyük öneme sahip olan çay, Türkiye’de de oldukça uzun bir geçmişe ve yerleşmiş kültüre sahip. İster sıcak ister soğuk çay olsun, farklı demleme teknikleri ve farklı yapraklar kullanılarak hazırlanan yüzlerce çay çeşidi saymak mümkün. Güne kahvaltıda çayla başlıyor, günü yemeğin üzerine çay içerek bitiriyoruz. Türkiye'de çayseverler için pek çok farklı çay markası üretim yapıyor. Farklı beğenilere sahip tüketicilere ise özel aromalar içeren çaylar sunar. Earl Grey bergamot aromalı çay, Doğu Karadeniz çayı, filiz çay ve ekstra dem sağlayan özel harman çay gibi alternatifler sunan Lipton çay çeşitlerini en uygun fiyatlarla ToptanTR'de bulabilirsiniz. Markanın, bardak poşet çay olarak kutulanan bergamot aromalı yeşil çay gibi farklı lezzetler içeren ürün seçenekleri mevcuttur.

Lipton Ice Tea

Soğuk çay sade olabileceği gibi çeşitli meyve aromalarıyla lezzetlendirilmiş Lipton Ice Tea soğuk çaylar da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Limon, mango, şeftali gibi meyveler ya da bergamot gibi farklı kokulara sahip bitkiler içeren Lipton Ice Tea soğuk çayları daha egzotik bir hava sunarak farklı tatlar arayanlar için önde gelen seçenekler arasındadır.

Çok fazla tüketilen çay markalarını elbette her bakkalda ve markette bulmak mümkün oluyor. Perakendeciler için en ucuz toptan çay fiyatı veren toptan çay satan yerleri bulmak önemli oluyor. Ülkemizde en çok satılan ve tüketilen içeceklerin başında gelen çay toptan fiyatlarla alındığında daha ucuza gelir. Toptan çay fiyatı markaya ve çayın çeşidine göre değişiyor. Gramaj ve paketlenme biçimi de çayın fiyatını belirleyen etmenlerdendir. Demlik poşet çay ve bardak poşet çay ürünleri yaygın olarak kullanılsa ve kolaylık sağlasa da pek çok çaysever en sevdiği çay markasının açık çayından alıp kendisi demlemeyi tercih ediyor. Lipton çaylar 500 gram, 1 kilogramlık paketlerde ya da 20li poşet çay paket olarak satılabiliyor. Lipton sallama çay ve poşet çay ürünleri pratik ve kolay demlendiğinden seyahatlerde, ofislerde ya da evde sıklıkla kullanılıyor. Çaydanlıkta demelemelik dökme çay sevenler için de en uygun fiyatlarla Lipton Karadeniz çayı, Lipton Yellow Label ya da Lipton Earl Grey gibi en çok satan Lipton çay çeşitlerini en ucuz fiyatlarla ToptanTR'den satın almak mümkün. Bergamot aromalı Lipton Earl Grey çay çeşitleri, sevdiğiniz koku ve lezzet aromasını size sunmayı başarır.

 

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL