FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close
Yayla Gıda Ürünleri kampanya resmi

Yayla Gıda Ürünleri

Sort by

Yayla Siyezli Ezogelin Çorbası 250 g

Yayla Siyezli Ezogelin Çorbası, yorgun veya yemek yapmak istemediğinizde içinizi ısıtacak olan Ezogolin Çorbası, sadece 2 dakikada hazır hale gelir hemen sizde sipariş verin.
€0.47

Yayla Domates Çorbası 250 g

Yayla Domates Çorbası ,2 dakikada hazır olur. Yorgun veya canınız yemek yapmak istemediği anlarda hazırlanması kolay hazır yayla domates çorbasını siz de TOPTANTR röyonundan temil edebilirsiniz.
€0.39

Yayla Gurme Fit Domatesli Bulgur 360 gr

Yayla Gurme Fit Domatesli Bulgur ister sıcak lezzetlerde isterseniz de soğuk tariflerde tüketebileceğiniz bu karışımı pişirirken ekstra sebze kullanmanıza gerek yoktur. Özellikle et yemeklerinin yanında ve tahıllı salatalarınızda kullanarak unutulmaz lezzetler elde edebilirsiniz. Afiyet olsun
€0.65

Yayla Gurme Fit Karışık Sebzeli Bulgur 360 gr

Yayla Gurme'den, besleyici ve doğal bir ürün daha! Kurutulmuş sebzeli bulguru hazırlamak için pakette belirtilen miktarda suya ve 15 dakikaya ihtiyacınız vardır sonra afiyetle tüketebilirsiniz.
€0.65

Yayla Gurme Fit Chialı Bulgur 360 gr

Kurutulmuş havuç, soğan, chia ve bulgur içeriği ile hem vücuda yararlı, çok besleyici bir üründür.
€0.74

Yayla Gurme Fit Nohutlu Bulgur 360 gr

Yayla özel beslenenler ve doğal mutfaklar için lezzetli bir öğün size sunuyor. özenle kurutulmuş nohut ve bulgur içeriği ile besleyici bir lezzet ve öğün sunan Yayla Gurme Fit Nohutlu Bulgur'u hazırlamanız ise sadece 15 dakikanızı alacaktır. Afiyet Olsun
€0.70

Yayla Gurme Fit Greçkalı Bulgur 360 gr

Yayla Gurme Fit Greçkalı greçka ya da bilinen diğer adıyla karabuğday içerikli pilavlık bulguru hazırlamak için sadece 25 dakikaya hazır olur.. Özel beslenenler için uygun olan bu lezzet, pratik bir öğün hazırlamak için yanınızda!
€0.70

Yayla Gurme Fit Kinoalı Bulgur 360 gr

Yayla Gurme Fit Kinoalı Bulgur sofralarında hafif lezzetleri eksik etmeyenlerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği lezizli bir tahıl karışımıdır.
€0.77

Yayla Gurme Fit Biberli Firik Bulgur 360 gr

Tüm malzemesi ile hazır olarak sizlere özel olarak sunulan bu lezzetli içeriği hazırlamak için sadece 35 dakika zamanınızı alır. Paket üzerindeki talimatları uygulayarak hazırlayacak, öğünlerinizin besin değerini yükselteceksiniz.
€0.80

Filter By:

Clear All
Min: €0.00 Max: €322.00
0 322
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL