Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close
This campaign has expired.
Elektrikli Aletler ve Elektronik Cihazlar kampanya resmi

Elektrikli Aletler ve Elektronik Cihazlar

Sort by
OUT OF STOCK

XHometech 10000 mAh Mini Powerbank Beyaz

Sade ve şık tasarıma sahip Hometech 10000 mAh Mini Powerbank Androdi ya da iOS telefonunuzu, tabletinizi ve diğer şarjlı cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için hafif ve taşıması kolay yedek güç sunar.
OUT OF STOCK

XHometech 10000 mAh Mini Powerbank Pembe

Hometech 10000 mAh Mini Powerbank küçük boyutu ve hafif yapısıyla taşınması ve kullanması çok kolay bir ek bataryadır.
OUT OF STOCK

XHometech 10000 mAh Mini Powerbank Siyah

Hometech 10000 mAh Mini Powerbank telefonunuzu, tabletinizi ve diğer şarjlı cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için hafif ve taşıması kolay yedek güç sunar. Hometech 10000 mAh Mini Powerbank hızla dolar, yüksek kapasitesiyle cihazlarınızı uzun süre çalıştırır.
OUT OF STOCK

XHometech BTH-500 Taşınabilir Mikrofonlu Bluetooth Amfi

Hometech BTH-500 Taşınabilir Mikrofonlu Bluetooth Amfi ile müziğini her yerde keyifle icra et.
OUT OF STOCK

XHometech Elektrikli Sıcak Su Torbası

Tutulmuş kaslarınızı gevşetmek ya da sadece ısınmak istediğinizde Hometech Elektrikli Sıcak Su Torbası uzun süre sıcak tutan özel izolasyonu ve yumuşacık kumaşıyla rahatlatır.

XHometech HB-510 Bluetooth Spor Kulaklık Beyaz

Hometech HB-510 Bluetooth Spor Kulaklık hafif ve kablosuz yapıya sahiptir, aktif gürültü önleme teknolojisi sayesinde çevre sesleri keserek müziğe odaklanmanızı kolaylaştırır.
77.75 TL

XHometech HBS-400 RGB-LED Işıklı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Hometech HBS-400 RGB-LED Işıklı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör kolay kullanıma sahiptir ve yüksek ses kalitesini küçük boyutta, eğlenceli tasarımla sunar.
69.50 TL

XHometech HGH-600 HQ Kablolu Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Kırmızı

Hometech HGH-600 HQ Kablolu Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık hem müzik dinlemek hem de telefon görüşmeleri yapmak için uygun, hafif ve kaliteli bir çözümdür.
30.95 TL
OUT OF STOCK

XHometech HT105 Mini Uydu Alıcı

Hometech HT105 Mini Uydu Alıcı küçük boyutuyla televizyon arkasına gizlenir, hafif yapısıyla her hangi bir yere sabitlenmeden, sadece scart yuvasına tutunarak durabilir.

XHometech i9 Kablolu Kulaklık Beyaz-Altın

Hometech i9 Kablolu Kulaklık kulağa tam oturan rahatlık veren tasarımı ve şık görünümüyle günlük kullanıma uygundur. Standart 3,5 mm jack yuvasına sahip tüm cihazlarla çalışır. Şimdi toptan ya da perakende olarak en uygun fiyatlarla ToptanTR'den satın alın, fırsatı kaçırmayın!
18.95 TL

XHometech i9 Kablolu Kulaklık Beyaz-Gri

Kaliteli ve temiz ses veren Hometech i9 Kablolu Kulaklık modelleri en uygun fiyatlarla ToptanTR'de! Perakende ve Toptan Hemen Satın Al!
18.95 TL

XHometech i9 Kablolu Kulaklık Gri

Hometech i9 Kablolu Kulaklık kulağı rahatsız etmeyen ve sesi dışarı kaçırmayan özel tasarıma sahiptir ve standart 3,5mm jack çıkışı olan tüm cihazlarınızla uyumlu çalışır, müziğinizi her yerde dinlemenizi sağlar.
18.95 TL

XHometech i9 Kablolu Kulaklık Siyah

ToptanTR'den perakende ve toptan olarak en uygun fiyatlara alabileceğiniz Hometech i9 Kablolu Kulaklık, kulakiçi kulaklara kıyasla çok daha konforludur ve uzun süreli kullanımda kulağı ağrıtmaz.
18.95 TL

XHometech i9 Kablolu Kulaklık Siyah-Mavi

Hometech i9 Kablolu Kulaklık geleneksel ve standart 3,5 mm jack çıkışı olan tüm cihazlarınızdan kaliteli ses almanızı sağlar. ToptanTR'ye özel fiyatlarla toptan ya da perakende olarak hemen satın alabilirsiniz.
18.95 TL

XHometech KB-311 3'ü 1 Arada USB Şarj Kablosu 1,3 metre

Hometech KB-311 3'ü 1 Arada USB Şarj Kablosu ile tüm cihazlarınızı kolayca şarj edin, ToptanTR'den perakende ya da toptan fiyatına hemen satın alın.
22.95 TL
OUT OF STOCK

XHometech Lightning Şarj Cihazı

Hometech Lightning Şarj Cihazı ile Apple marka iPhone telefonlarınızı ve iPodlarınızı kolayca ve güvenle şarj edin.
OUT OF STOCK

XHometech Lightning Şarj Kablosu

Hometech Lightning Şarj Kablosunu şimdi ToptanTR'den satın alın, perakende ve toptan avantajlı fiyatları kaçırmayın.

XHometech MDH-600 Kablolu Kulakiçi Kulaklık Metalik Gri

Hometech MDH-600 Kablolu Kulakiçi Kulaklık müzik dinlemek ve telefon görüşmeleri yapmak için idealdir, standart 3,5 mm jack çıkışı olan tüm cihazlarınızla uyum içinde çalışır.
23.50 TL
OUT OF STOCK

XHometech Micro USB Şarj Kablosu

Hometech Micro USB Şarj Kablosu en uygun fiyatlarla ToptanTR'de! İster perakende ister toptan fiyatlarla hemen satın al, fırsatı kaçırma!
OUT OF STOCK

XHometech Micro USB Şarj Kablosu + Adaptör

Hometech Micro USB Şarj Cihazı ile telefon, tablet ve mikro usb girişli tüm cihazlarınızı hızla ve güvenle şarj edin, usb arayüzü üzerinden verileri sorunsuzca aktarın.

XHometech Mobil Oyunlar İçin Telefon Uyumlu Fanlı ve Powerbanklı Gamepad

Hometech Mobil Oyunlar İçin Telefon Uyumlu Fanlı ve Powerbanklı Gamepad en uygun toptan ve perakende fiyatlarla ToptanTR'de, hemen satın al, fırsatı kaçırma!
45.95 TL
OUT OF STOCK

XHometech Quick Charge USB Type-C Hızlı Şarj Cihazı

Hometech Quick Charge USB Type-C Hızlı Şarj Cihazı toptran ve perakende en iyi fiyatlarla ToptanTR'de, hemen satın al, bu fiyatları kaçırma
OUT OF STOCK

XHometech Type-C Şarj Kablosu

Hometech Type-C Şarj Kablosu en uygun fiyatlarla ToptanTR'de! İster perakende ister toptan fiyatlarla hemen satın al, fırsatı kaçırma!
OUT OF STOCK

XHometech USB Type-C Şarj Cihazı

Hometech USB Type-C Şarj Cihazı ile telefon, tablet ve mikro usb girişli tüm cihazlarınızı hızla ve güvenle şarj edin, usb arayüzü üzerinden verileri sorunsuzca aktarın.
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 1000 TL