Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Head&Shoulders

Sort by

Head&Shoulders 2si 1 Arada Klasik Bakım Şampuan 300 ml

Head&Shoulders 2si 1 Arada Klasik Bakım Şampuan ve Saç Kremi kepeğe karşı etkili formülüyle saçlarınızın sağlıklı ve canlı kalmasını sağlar.
€1.20

H&S 2in1 MENTHOL SHAMPOO 180 ML

Head Shoulders 2 in 1 Menthol Freshness Shampoo with special formula containing menthol helps the scalp to breathe and revitalizes the hair.
€0.72

H&S CLASSIC CARE SHAMPOO 180 ML

Head & Shoulders Classic Care Shampoo purifies and nourishes hair and scalp.
€0.72

Head&Shoulders Men Ultra Anında Saç Derisi Rahatlatıcı Şampuan 500 ml

Nane özlü özel formüle sahip Head&Shoulders Men Ultra Anında Saç Derisi Rahatlatıcı Şampuan kafa derisinin nefes almasını sağlar.
€1.72

Head&Shoulders Men Ultra Derinlemesine Arındırıcı Şampuan 250 ml

Head&Shoulders Men Ultra Derinlemesine Arındırıcı Şampuan içeriğindeki pH düzenleyiciler ile saç derisinin doğal yağ dengesini korur, derinlemesine temizlik sağlar.
€1.20

Head&Shoulders Men Ultra Maksimum Yağ Kontrolü Şampuan 500 ml

Yağlı ve ağırlaşmış saçlarınızı Head&Shoulders Men Ultra Maksimum Yağ Kontrolü Şampuan ile canlandırın.
€1.72

Head&Shoulders Men Ultra Old Spice Sandal Ağacı Özlü Şampuan 250 ml

Head&Shoulders Men Ultra Old Spice Sandal Ağacı Özlü Şampuan açlarının gün boyu hafif ve hoş kokmasını sağlar.
€1.20

Head&Shoulders Men Ultra Old Spice Sandal Ağacı Özlü Şampuan 500 ml

Odunsu ve doğal kokuya sahip Head&Shoulders Men Ultra Old Spice Sandal Ağacı Özlü Şampuan ile gün boyu iyi hisset.
€1.72

Head&Shoulders Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Kafeinli Şampuan 250 ml

ead&Shoulders Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Kafeinli Şampuan saç derisini besleyip onararak saç dökülmesiyle mücadele eder.
€1.20

Head&Shoulders Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Kafeinli Şampuan 500 ml

Saç derisini ve saç köklerini besleyen Head&Shoulders Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Kafeinli Şampuan saç dökülmesini azaltır.
€1.72

Head&Shoulders Şampuan Mentol 400 + 180 ml 2'li Paket

Head&Shoulders Mentol Şampuan saçın fazla yağdan arındırır ve saç derisinin nefes almasını sağlar.
€2.29

Head&Shoulders Şampuan Klasik Bakım 400 + 180 ml 2'li Paket

Head&Shoulders Klasik Bakım Şampuan kepeğe karşı etkili formülüyle sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlar.
€2.29

Head&Shoulders 2si 1 Arada Klasik Bakım Şampuan 400 ml

Head&Shoulders 2si 1 Arada Klasik Bakım Şampuan ve Saç Kremi kepek ile mücadeleye henüz kepek oluşumu başladan bitirir.
€1.72

Head&Shoulders 2si1 Arada Mentol Ferahlığı Şampuan 400 ml

Head&Shoulders 2si 1 Arada Mentol Ferahlığı Şampuan saç derisinin daha fazla nefes almasını sağlayarak gün boyu süren ferahlık hissi verir.
€1.72

Head&Shoulders 2si 1 Arada Erkeklere Özel Dökülmelere Karşı Şampuan 400 ml

Erkeklere özel Head&Shoulders 2si 1 Arada Dökülmelere Karşı Şampuan ve Saç Bakım Kremi, erkek saç derisinin ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir, saç dökülmesiyle etkin mücadele ederek saçları güçlendirir.
€1.72

Head&Shoulders 2si1 Arada Limon Ferahlığı Şampuan 400 ml

Head&Shoulders 2si1 Arada Limon Ferahlığı Şampuan ve Saç Kremi sayesinde havalı, kolay şekil alan saçlara kavuşmanıza yardımcı olur, yağlanmış ve ağırlaşmış saçlarınızı onarır.
€1.72

Head&Shoulders Besleyici Bakım Şampuan 400 ml

Saçı kökten uca besler ve onarır, kolay şekil alan, kepeksiz saçlara kavuşmanızı sağlayan Head&Shoulders Besleyici Bakım Şampuan ile daha yumuşak ve parlak saçlara kavuşun.
€1.72

Head&Shoulders Ekstra Hacim Şampuan 400 ml

Head&Shoulders Ekstra Hacim Şampuan saçları güçlendirir, havalı, yumuşak ve kolay şekil alan saçlara kavuşmanızı sağlar.
€1.72

Head&Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan 400 ml

Head&Shoulders Kadınlara Özel Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan kadın saç dersinin ihtiyaç duyduğu besleyici içeriği ile saçları güçlendirir, kopma ve kırılmayı önler.
€1.72

Head&Shoulders Klasik Bakım Şampuan 400 ml

Saçları ve saç derisini arındıran ve besleyen Head&Shoulders Klasik Bakım Şampuan sayesinde parlak ve yumuşak saçlara sahip olun
€1.72

Head&Shoulders Limon Ferahlığı Şampuan 400 ml

Saç derisini fazla yağlardan arındıran Head&Shoulders Limon Ferahlığı Şampuan kepek oluşumunu engelleyerek sağlıklı, hafif ve yumuşak saçlara sahip olmanıza yardım eder.
€1.72

Head&Shoulders Nemlendirici Bakım Şampuan 400 ml

Kurumuş ve mat saçlarınızı yeniden canlandıran, parlak ve yumuşak yapan Head&Shoulders Ekstra Nemlendirici Bakım Şampuan, doğal badem yağı ve besleyici yağlar içeren özel formüle sahiptir. Badem yağı içeren Head&Shoulders Ekstra Nemlendirici Bakım Şampuan saçlarınızı doğal nem dengesine getirir.
€1.72

Head&Shoulders Derinlemesine Nemlendirici Bakım Şampuan 450 ml

Hindistan cevizi yağı içeren Head&Shoulders Ekstra Nemlendirici Bakım Şampuan saçlarınızı doğal nem dengesine getirir.
€1.72

Head&Shoulders 2si 1 Arada Klasik Bakım Şampuan 600 ml

Head&Shoulders 2si 1 Arada Klasik Bakım Şampuan saçlarınızın kurumadan ve yağlanmadan, tam doğal dengesinde ve sağlıklı kalmasını sağlar.
€2.29

Head&Shoulders Şampuan

Erkek ve kadın saç derisinin ihtiyaçlarına göre farklı formüllerle geliştirilen Head&Shoulders erkek şampuanı ve Head&Shoulders kadın şampuanı çeşitleri kepeklenmeye, saç dökülmesine ve diğer problemlere karşı etkili çözümler sunuyor. Doğal ve bitkisel formülüyle saçın yağ ve nem dengesini doğal ve sağlıklı seviyede tutar, mentollü çeşitleriyle saç derisinin nefes almasını ve gün boyu hafif hissetmeyi sağlar.

Head&Shoulders Kepek Şampuanı

Saç derisi problemleri ve kepek oluşumunu çözümlemek için çalışmalarını 50 yıldan fazladır sürdüren Head&Shoulders kepek şampuanları arasında en etkili olanlardan biri. Kepek problemi sıcak su, terleme, yağlanma gibi etkilerle oluşan ve saç derisinin beyaz pullar halinde saçlarda görünmesiyle ortaya çıkan bir sorundur. Head&Shoulders şampuan çeşitleri ve saç kremleri ZPT maddesini ilk kez kullanarak kepeğe karşı başarılı koruma sağladı. Saç derisini ve saç köklerini besleyen ve onaran Head&Shoulder şampuanlar saçlarınızın yeniden parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor.

Head&Shoulders Şampuan Çeşitleri

Kepeklenmenin yanında dökülme, kuruluk, matlaşma, yağlanma gibi saç sorunlarına da çözüm getirmek için pek çok çeşitte üretilen Head&Shoulders şampuan ve saç kremi çeşitleri saçınızın ihtiyacına göre özel bakım sunar.

Head&Shoulders aloe vera özlü şampuanlar kızarıklık, kaşıntı, hassas saç derisi problemlerini çözmenize yardımcı olurken Head and Shoulders limon ferahlığı şampuanlar aşırı yağlanma sorunlarına çözüm getirir, ayrıca saçlarınızın nefes almasını ve ferah hissetmenizi sağlar. Gün boyu serin ve hafif hissetmek isteyenler için ise mentollü çeşitleri vardır.

Head&Shoulders 2si 1 arada şampuan ve saç kremleri özel nemlendirici içerikleriyle saçlarınızın yumuşacık kalmasını sağlarken güçlü formülleriyle saç sorunlarından kurtulmanıza yardımcı olur. Saç dökülmelerine karşı etkili şampuanlar saç köklerini güçlendirerek saçlarınızın gürleşmesini sağlar ve saç dökülmesini azaltır.

Head&Shoulders Şampuan Fiyatları

Şampuan çeşidi bakımından geniş ürün yelpazesine sahip markanın en uygun fiyatlı Head&Shoulders şampuan çeşitlerini ToptanTR'den satın alabilirsiniz. Dilerseniz daha ekonomik olan büyük boy şampuanları dilerseniz seyahatlerde taşıması kolay küçük boy en ucuz şampuan çeşitlerini ücretsiz kargo avantajı ve diğer fırsatlardan yararlanarak kolayca satın alın.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 1000 TL