FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

HARİBO

Sort by
Display per page

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Tropı Frutti

HARIBO Tropifrutti, çok uzaklardan gelen lezzetli tropik tatları tek pakette topluyor. Birbirinden farklı meyveler, egzotik dokuları ile sevenleriyle buluşuyor.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 150 gr Chamallows Çilekli

Haribo Yumuşak Şekerleme Çilek Aromalı, içi yumuşacık ağızda eriyen hoş kıvamıyla ağzınzıda erir ve eşsiz bir lezzet sunar.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 175 gr Altın Ayıcık

Yumuşak şekerleme dünyasının en çok talep gören ürünlerinden biri olmasının yanı sıra eşsiz lezzetiyle herkesi kendine aşık ettiren lezzete sahiptir.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Starmix

Haribo Yumuşak Şekerleme, özel olarak çocuklar için üretilen eşsiz lezzet sörüveni!!
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Altın Ayıcık

Haribo Altın Ayıcık paketinin içinde ahududu, ananas, çilek, elma, limon ve portakal aromalı şekerlemeler bulunmasıyla daha ayrı lezzetler katmasının yanı sıra oldukça yumuşak ve güzeldir.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Maxi Poşet Altın Ayıcık

Haribo Altın Ayıcık, çocukların severek tükettiği içi ve dışı yumuşak, oldukça güzel ve lezzetlidir.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 40 gr 48 li Karma Paket Altın Ayıcık

Haribo Ayıcık benzersiz meyve aroması eşsiz yumuşaklığı tadı damaklarınızda kalacak.
153.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 175 gr Happy Cola

Haribo Yumuşak Şekerleme, şişe şeklindeki 3 boyutlu tasarımı ve kola lezzeti ile şekerleme keyfini ikiye katlar.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Happy Cola

Kola aromasıyla eşsiz bir lezzete hazır olun! Özel olarak üretilen çocuklarımızın oldukça sevdiği içi yumuşak dışı taze olan Haribo TOPTANTR'de
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Solucan

Haribo Jelibon Solucan, hoş görünümüyle oldukça yumuşak ve lezzetli olan içerisinde bir çok aromayı bulundurmasıyla çocukların dikkatini fazlasıyla çekmekte.
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 40 gr 96'lı Karma Paket Altın Ayıcık

Benzersiz meyve aromasıyla büyükten küçüğe herkesi büyüleyen lezzet Haribo 6 farklı lezzetiyle bir jelibondan daha fazlası.
306.95 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 150 gr Chamallows Pembe&Beyaz

Haribo Chamallows Pembe-Beyaz Şekerleme ile marshmallow keyfini yaşa. S.K.T.: KASIM 2022
12.50 TL

Haribo Yumuşak Şekerleme 200 gr Mega Party

Haribo Yumuşak Şekerleme Mega Boy Karışık Şekerleme mega büyük paketiyle içinde daha çok şekerleme ve daha çok lezzet barındırır.
12.50 TL
OUT OF STOCK

Haribo Jelly Bean 80 Gr Berries

Haribo Jelly Bean 80 Gr Berries
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK

Haribo Jelly Bean 80 Gr Happy Cola

Haribo Jelly Bean 80 Gr Happy Cola
OUT OF STOCK

Haribo Marshmallow 70 Gr Chamallows Pink&White

Haribo Marshmallow 70 Gr Chamallows Pink&White
OUT OF STOCK

Haribo Jelly Bean 70 Gr Mix Fizz

Haribo Jelly Bean 70 Gr Mix Fizz
OUT OF STOCK

Haribo Yumuşak Şekerleme 80 gr Altın Ayıcık

Haribo Altın Ayıcık çocukların severek tükettiği ürün hemen sen de al. Meyve suyu içeren yumuşak Haribo Altın Ayıcık Karışık Yumuşak Şekerleme ile lezzetin tadını çıkar. Farklı meyve lezzetlerindeki renkli, yumuşak, çiğnenebilir şekerlemeler eğlenceli bir atıştırmalık sunar.
OUT OF STOCK

Haribo Jelly Bean 80 Gr - Teeth

Haribo Jelly Bean 80 Gr - Teeth
OUT OF STOCK
OUT OF STOCK

Haribo Jelly Bean 80 Gr Starmix

Haribo Jelly Bean 80 Gr Starmix
OUT OF STOCK

Haribo Yumuşak Şekerleme 1000 gr Minis Kova

Haribo, bu sefer karışık lezzetleriyle bir kovada sizle buluşuyor. En güzel lezzetleriyle istediğiniz zaman istediğiniz yerde tüketebilirsiniz.
OUT OF STOCK

Haribo Jelly Bean 80 Gr Tropifrutti

Haribo Jelly Bean 80 Gr Tropifrutti

Lezzeti kadar eğlenceli reklamlarıyla da akıllarda kalan, ünlü altın ayıcık ve diğer pek çok renk ve şekle sahip Haribo şeker ve jelibonlar çocukların en çok satın aldığı atıştırmalıklardan. Değişik aromalarıyla farklı lezzetler sunan Haribo yumuşak şeker çeşitleri ağızda kolayca dağılan, çiğnenebilen yapıdadır. Klasik Haribo Altın Ayıcık dışında Haribo kola aromalı, Haribo solucan, Haribo diş, Haribo Şirinler gibi farklı renkte, şekilde ve lezzette Haribo ürünlerini en ucuz toptan fiyatlarla ToptanTR'den satın alabilirsiniz. Tatları ve şekilleri ile çocukların çok sevdiği Haribo markası farklı meyve suyu içerikli çeşitlere sahip Haribo, ananas, elma, portakal, çilek ve diğer pek çok meyve tadında yumuşak şeker üretmektedir. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de bu çok lezzetli Haribo şekerleri ToptanTR'den en uygun fiyatlarla satın alarak nostaljik bir lezzet tadabilir. Haribo altın ayıcık ve Haribo kola gibi farklı Haribo çeşitlerini bir arada tüketerek yeni tatlar da keşfedebilirsiniz.

Haribo Jelibon Fiyatları

Cebinizde bile taşıyabileceğiniz minik boylardan arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabileceğiniz kanka boy ve parti boy paketlere kadar farklı gramajda Haribo jelibonları en ucuz toptan fiyatlarla ToptanTR'den satın alabilirsiniz. Haribo yumuşak şekerler renklendirici ve katkı maddeler içermediğinden güvenle ve keyifle tüketilebiliyor.

Klasik Haribo çeşitlerinin yanında daha yeni ekşi lezzetle Haribo jelibon çeşitleri, üzerleri şeker tanecikleriyle kaplı, hem tatlı hem ekşi ve çok eğlenceli bir tada sahiptir. En ucuz Haribo fiyatlarını kaçırmayın, siz de şimdi en büyük toptan alışveriş sitesi ToptanTR'den satın alın.

En Çok Satan Haribo Çeşitleri

En çok bilinen ve en çok tercih edilen Haribo jelibon çeşidi tabii ki Haribo Altın Ayıcık yumuşak şekerlemedir. Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifle tükettiği Haribo Altın Ayıcıklı Jelibondan sonra en çok satan Haribo çeşidinin Haribo Cola olduğunu söyleyebiliriz. Siz de en uygun fiyatlarla Coca-cola şişesi şekline sahip ve kola aroması içeren Haribo Cola satın alın, ToptanTR'ye özel fiyatlarla hemen kapınıza gelsin. Haribo Solucan ve Haribo Worms da en çok tercih edilen Haribo yumuşak şekerlemeler arasında.

Hava geçirmeyen kaliteli paketlerinde uzun süre bozulmayan Haribo jelibon çeşitleri özellikle küçük boylarıyla taşıması ve çantanızdan çıkarıp yemesi çok kolay ve eğlenceli atıştırmalıklardır.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL