Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Hamur & Pasta Malzemeleri

Sort by
Display per page

Kenton Şekerli Vanilin 10'lu Ekonomik Paket

Kenton Şekerli Vanilin su ya da süt ile hazırlanabilir ve tüm pasta, kek ve tatlılarınıza lezzet katar.
€0.20

Kenton Buğday Nişastası 400 g

Kenton Buğday Nişastası ile en lezzetli baklava, pasta, kek, sütlaç, muhallebi, kurabiye ve sevdiğiniz diğer pasta, kek ve tatlı çeşitlerini kolayca hazırlayabilirsiniz.
€0.67

Kenton Mısır Nişastası 200 g

Baklava, pasta, kek, sütlaç, muhallebi, kurabiye ve sevdiğiniz diğer pasta, kek ve tatlı çeşitlerinin yanında salça koyulaştırma ve garnitürde de kullanabileceğiniz Kenton Mısır Nişastası ile sofranızı doğal ve sağlıklı şekilde zenginleştirin.
€0.23

Kenton Buğday Nişastası 200 g

Baklava, pasta, kek, sütlaç, muhallebi, kurabiye ve sevdiğiniz tüm pasta, kek ve tatlı çeşitlerini Kenton Buğday Nişastası ile daha lezzetli hazırlayın.
€0.34

Kenton Krem Şanti Sade 75 g

Kenton Sade Krem Şanti süt ve su ile kolayca hazırlayabilir; pasta, kek ve tüm tatlılarınıza yoğun kıvamlı, çatlamaya dayanıklı, yumuşacık ve hafif bir lezzet ekleyebilirsiniz.
€0.29

Kenton Krem Şanti Kakaolu 75 g

pastalarınızı, keklerinizi, tatlılarınızı güzelleştiren Kenton Krem Şanti yoğun ve çatlamaya karşı dayanıklı kıvama sahiptir. Yoğun kakao lezzetiyle hafif, yumuşak ama doygun bir tat katar.
€0.29

Kenton Krem Şanti Çilekli 75 g

Kenton Çilekli Krem Şanti kolay hazırlanışı ve çatlamaya karşı dayanıklı yapısıyla tatlılarınızı, pastalarınızı ve keklerinizi güzelleştirmenizi sağlar. Yumuşak, hafif ve yoğun lezzet verir.
€0.29

Kenton Krem Şanti Sade 2'li Paket 150 g

Yoğun kıvamlı, çatlamaya dayanıklı Kenton Sade Krem Şanti süt ve su ile hazırlanabilir ve keklerinize, pastalarınıza, tatlılarınıza hafiflik ve lezzet katar.
€0.52

Kenton Krem Şanti Kakaolu 2'li Paket 150 g

Yoğun kakao lezzetiyle pastalarınızı, keklerinizi, tatlılarınızı güzelleştiren Kenton Krem Şanti yoğun ve çatlamaya karşı dayanıklı kıvama sahiptir, hafif ve yumuşak bir lezzet katar.
€0.52

Kenton Krem Şanti Çilekli 2'li Paket 150 g

Su ve süt ile hazırlamaya uygun, tüm pasta, kek ve tatlılarınıza yumuşacık ve yoğun lezzet katan Kenton Çilekli Krem Şanti çatlamaya karşı dayanıklıdır ve hep yumuşacık kalarak tatlılarınızı hafifletir.
€0.52

Kenton Karbonat 5 g X 5'li Paket

Kenton Karbonat kuru gıdaları daha kolay pişirmenize, içeceklerinize aroma katmanıza ve mide yanmasını bastırmanıza yardımcı olur.
€0.26

Kenton Karbonat 40 g

İçeceklerinize aroma katmanıza ve mide yanmasını bastırmanıza yardımcı olan Kenton Karbonat kuru gıdaları daha kolay pişirmenizi sağlar, kek, poğaça ve diğer hamur işlerinizde daha yoğun ve lezzetli sonuç almanızı kolaylaştırır.
€0.09

Kenton Kakao 100 g

Kek, pasta, kurabiye ve sütlü tatlılarda kullanılabilen Kenton Kakao aynı zamanda süte karıştırılarak da tüketilebilir.
€0.26

Kenton Kabartma Tozu 10'lu Ekonomik Paket

Kenton Kabartma Tozu ile kek, çörek, hamurlu tatlılar, pastalar daha lezzzetli ve güzel pişer.
€0.20
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 1000 TL