Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Gillette

Sort by

Gillette ASTRA DOUBLE EDGE BLADE 100'S GREEN

The Astra Platinium Shaving Razor, which is made of stainless steel and can take even the shortest hairs in one go, is for men who want a flawless and fly record shave.
31.91 TL 32.90 TL

Gilette Blue2 Tıraş Bıçağı 5'li Poşet

Gilette Blue2 Tıraş Bıçağını ToptanTR'den en iyi fiyata al, rahat ve kolay tıraşın keyfini çıkar.
9.60 TL 9.90 TL

Gillette BLUE II MAXIMUM 4+1

Gillette Blue2 Maxımum Tıraş Bıçağı krom kaplı bıçakları ve oynar başlığı ile tüm sakalları tek seferde alır.
9.60 TL 9.90 TL

Gillette BLUE II MAXIMUM 8+2

Gillette Blue2 Maximum Shaving Blade provides easy and flawless shaving, facilitates shaving with its pivoting head.
15.28 TL 15.75 TL

Gillette BLUE II 5'S

Get a smooth face with the lubricant band and chrome-coated Gillette Blue2 Normal Razor.
9.60 TL 9.90 TL

Gillette Blue2 Normal Tıraş Bıçağı 5'li Poşet[OUTLET]

Ergonomik ve kaymaz sapı, keskin ve ince bıçakları, kayganlaştırıcı bantları ile Gillette Blue2 Normal Tıraş Bıçağı kolay ve keyifli bir tıraş sunar.
7.50 TL

Gillette BLUE II PLUS 10+4

Experience an easy and enjoyable shave with Gillette Blue2 Plus Shaving Blade with chrome coating, double blades and easy-to-grip handle.
24.15 TL 24.90 TL

GILLETTE BLUE II PLUS 5+2 POUCH

Thanks to its chrome-plated sharp blades, Gillette Blue2 Plus Razor Blades easily pick up the shortest and stiffest beards in one go.
11.54 TL 11.90 TL

Gillette Blue2 Tıraş Bıçağı 10'lu

Elden kaymayan özel sapa, yüzü tahriş etmeyen kayganlaştırıcı banta ve krom kaplı bıçaklara sahip Gillette Blue2 Tıraş Bıçağı ile kolay ve güvenli tıraş.
13.34 TL 13.75 TL

GILLETTE BLUE II 10'S POUCH

Gillette Blue2 Razor Blade, which stays sharp longer with its chrome-plated blades, offers easy and smooth shaving.
12.37 TL 12.75 TL

Gilette BLUE 3 COMFORT COMFORTGEL 6'S

Providing comfortable and easy shaving, Gillette Blue 3 Comfort Comfortgel Razor Blade has a non-slip handle, special blades that take even the hardest beards in one go, can rotate up to 40 degrees and slippery bands that allow it to slide easily on your face.
22.21 TL 22.90 TL

Gillette BLUE 3S RAZOR + 6 BLADES

Enjoy a comfortable shave with the Gillette Blue3 1up Shaver, which have independently moving and easy-to-clean blades.
28.03 TL 28.90 TL

Gillette BLUE 3 COMFORT 3+1

Experience flawless and easy shaving with Gillette Blue3 Comfort 3 + 1 Shaving Blade. Gillette Blue3 Comfort 3 + 1 Razor Blade allows you to easily remove even the shortest hair without irritating your skin.
11.54 TL 11.90 TL

Gillette BLUE 3 COMFORT 6+2 BLISTER

Providing comfortable and easy shaving, Gillette Blue 3 Comfort Shaving Blade removes all your beards in one go without irritating your skin.
24.15 TL 24.90 TL

Gillette Blue3 Comfort Tıraş Bıçağı 9+3'lü Poşet

Kolay ve hızlı bir tıraş için geliştirilen Gillette Blue3 Comfort Tıraş Bıçağı, suyla aktifleşen özel kaygan bantları sayesinde cildinizde rahatça kayar.
33.85 TL 34.90 TL

Gillette BLUE 3 COMFORT CARDED 10'S

With its Comfortgel and 40 degree movable head, Gillette Blue 3 Razor Blade provides comfortable and flawless shaving.
34.90 TL

Gillette BLUE 3 COOL COMFORTFRESH 6'S

Gillette Blue3 Cool Comfortfresh Razor, which protects the skin with its special lubricant tapes, provides a refreshing shaving experience.
22.21 TL 22.90 TL

GILLETTE BLUE III COOL 3'S BLISTER

Enjoy pleasant shaving with Gillette Blue3 Cool Razor Blade with 3 blades, comfortfresh technology that gives a cool feeling and comfortable to use.
11.54 TL 11.90 TL

GILLETTE BLUE III COOL 6+2

Gillette Blue3 Cool offers an easy and harmonious shave thanks to its comfortfresh bands.
24.15 TL 24.90 TL

Gillette BLUE 3 COOL 6+2 BLISTER

Gillette Blue3 Cool leaves your skin feeling refreshing and soothing thanks to its comfortfresh bands.
24.15 TL 24.90 TL

Gillette BLUE 3 FOOTBALL 6+2 BLISTER

Gillette Blue3 Football Shaving Blade combines easy and pleasant shaving with design for your favorite sport.
24.15 TL 24.90 TL

Gillette BLUE 3 ICE 3'S BLISTER

Gillette Blue3 Ice Shaving Razor with special refreshing bands, fully adapts to the face with its movable blades, giving a long-lasting smoothness and refreshing feeling.
22.21 TL 22.90 TL

Gillette Blue3 Red Shaving Blade 6's

Gillette Blue3 Red Shaving Blade Redesigned for football lovers with national team colors.
16.90 TL

GILLETTE BLUE III CARDED 10'S

Gillette Blue3 Disposable Shaving Blade provides a precise shave with three blades surrounded by soft protective pads.
34.95 TL

En Uygun Fiyatlı Gillette Tıraş Bıçakları ToptanTR'de

2005'ten beri P&G çatısı altında bulunan Gillette'nin tarihi 1895'e kadar uzanır. Tarihin ilk ticari kullan at tıraş bıçağını geliştiren Gillette, en büyük tıral bıçağı ve tıraş makinesi markalarının başında gelir. İlk tıraş bıçağının yanı sıra paslanmaz çelik bıçaklı tıraş bıçağı, çift bıçaklı tıraş bıçağı, kayganlaştırıcı bantlı tıraş bıçağı, hareketli başlıklı tıraş bıçağı gibi bugün tüm markalarda bulunan özellikler de ilk kez Gillette tıraş bıçaklarında görüldü.

Gillette tıraş makineleri ve bu makinelere uyumlu Gillette yedek tıraş bıçakları farklı yüz ve sakal tiplerine göre özelleşmiş çok sayıda modeli içerir.

Tek kullanımlık ve daha ucuz tıraş bıçağı isteyenler Gillette Permatik, Blue2, Blue3 gibi kullan at tıraş bıçakları tercih edebilir. En uygun fiyatlarla kullan at tıraş bıçaklarını ToptanTR'den hemen satın alabilirsiniz.

Gillette Sensor Tıraş Bıçağı yüksek duyarlıkta yaylara sahiptir ve yüz şekline uyum sağlayarak kesikleri önleyerek tıraş eder. Klasik sayılan modellerdendir.

Gillette Mach3 ve daha üst modelleri tıraş makinesi sınıfındadır ve pilli ve pilsiz modelleri mevcuttur. Yüz tipine göre farklılaşan kendi sınıflarındaki yedek tıraş bıçakları ile birlikte kullanılabilirler.

Gillette Fusion tıraş makineleri 5 adet bıçağı ile Mach3 modellerinden daha yakın bir tıraş sağlar. Gillette Fusion Proglide tıraş makinesi ve yedek bıçakları özel Flexball teknolojisi ile her yöne hareket edebilirken Gillette Fusion Proshield tıraş makineleri fazladan kayganlaştırıcı bantları sayesinde en hassas citlerde bile tahrişe sebep olmazlar. Yüzünüze uygun Gillette Fusion Tıraş bıçaklarını ToptanTR'den en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En yeni model olan Gillette Skinguard tıraş makinesi ve tıraş bıçakları kıl dönmesine karşı geliştirilmiştir ve sakalların dönmesini ve sıkışmasını engeller.

ToptanTR'de aradığınız tüm Gillette tıraş makinesi ve tıraş bıçağı modellerini kartela, blister ya da poşet paket seçenekleriyle bulabilir ve en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca ToptanTR'de klasik yaprak jiletler de 100lü kartela olarak en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Kadın tıraş bıçakları da üreten Gillette, bunları Venus markası altında tutmaktadır. Gillette Venus tıraş bıçakları uzun süre kalıcı pürüzsüz bir cilde acısız ve zahmetsiz kavuşmanızı sağlar.

Gillette aynı zamanda tıraş köpüğü ve tıraş jeli de üretmektedir. Yüzü kayganlaştıran ve sakalları nemlendirerek tıraşa hazır hale getiren Gillette tıraş köpükleri ve Gillette tıraş jelleri sayesinde tahriş olmadan, rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. Gillette tıraş öncesi ve sonrası ürünlerinde en uygun fiyatları ToptanTR'de bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Bedava kargo avantajlarından, taksit seçeneklerinden ve diğer ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Toptan ve perakende en ucuz Gillette fiyatlarını her zaman ToptanTR'de bulabilirsiniz.

Filter By:

Clear All
Min: 1.00 TL Max: 1237.00 TL
₺1 ₺1237
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 1000 TL