FREE SHIPPING on your purchases of 750 TL or more
You have no items in your shopping cart.
Close

Elidor

Sort by
Display per page

Elidor Şampuan 500 ml Güçlü ve Parlak

Nutri Shine teknolojisi içeren Elidor Güçlü ve Parlak Şampuan saçlarınızı kirlerden arındırır ve saçlarınıza bakım yapar.
€1.85

Elidor Şampuan 500 ml Anında Onarıcı Bakım

Saçın beslenmesi için gerekli doğal maddeleri içeren formüle sahip Elidor Anında Onarıcı Bakım Şampuan, kuru ve yıpranmış saçlarınızı yeniden canlandırır.
€1.85

Elidor Şampuan 500 ml Sağlıklı Uzayan Saçlar

Dermatolojik formülü b7 vitamini içeren Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar Şampuan, saç köklerini besleyip onararak saçları canlandırır, daha uzun ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.
€1.85

Elidor Şampuan 500 ml Saç Dökülmesine Karşı

Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan'ı En Cazip Fiyatlarla TOPTANTR.com'dan Satın Al!
€1.85

Elidor Şampuan 500 ml Esmer Parlaklık

Elidor Esmer Parlaklık Şampuan, saçlarınızın çok daha parlak, canlı ve hacimli görünmesini sağlar.
€1.85

Elidor Şampuan 500 ml Renk Koruyucu

Boyalı saçlarınızı Elidor Renk Koruyucu Şampuan ile yıkayın, saçlarınızın canlı rengini koruyun. Boyalı saçlar için özel olarak geliştirilen Elidor Renk Koruyucu Şampuan, saçınızın canlı ve parlak kalmasına yardımcı olur, boyanın akıp gitmesini geciktirir.
€1.85
OUT OF STOCK

Elidor Şampuan 500 ml 2 si 1 Arada Kepeğe Karşı Etkili

Elidor Kepeğe Karşı Etkili Şampuan, saç derisini ve saç köklerini tedavi edip güçlendirerek kepeksiz, sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar.
OUT OF STOCK

Elidor Şampuan 500 ml 2 si 1 Arada Güçlü ve Parlaklık

Elidor Güçlü ve Parlak 2si 1 Arada Şampuan ve Saç Kremi özel formülü ile saçlarınızı 2 kat daha parlak ve 5 kat daha güçlü bir hale getirir.
OUT OF STOCK

Elidor Şampuan 500 ml İpeksi Yumuşaklık

Argan ve babassu yağları içeren özel formülü sayesinde saçlarınızda ipeksi bir yumuşaklık oluşmasını sağlayan Elidor İpeksi Yumuşaklık Şampuan, aynı zamanda saçlarınızı daha parlak ve daha kolay taranabilir bir hale getirir.

They make hair products that you will enjoy trying, examining, dreaming and exploring. Today they open the door to a wide range of possibilities like never before. Every second is an opportunity to live life to the fullest, and we want to be beautiful in doing that, right? Here, in the real world, our lives are rushing and we want our hair to remain beautiful and so, despite all those ups and downs. At this point, Elidor comes into play.

First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 750 TL