Buy Globally!
You have no items in your shopping cart.
Close

Bioblas Şampuan 360 ml Saç Dökülmesine Karşı Enerji + 30 ml Proxentin Dezenfektan Hediye 8680512628408

Manufacturer: BİOBLAS
SKU: 8680512628408
Manufacturers: BİOTA
Üretim Yeri: GERMANY
Tag Language: TR
*
€1.43
€1.50
Availability: In stock
+ -
Kafein ve ginseng içeren özel formüle sahip Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Enerji Şampuanı dökülen ve zayıflamış saçlarınızı onarır.

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Enerji Şampuanı zayıflamış, dökülmeye başlamış saçlarınızı kökten uca kadar onararak saçınıza sağlığını geri kazandırır. Güçlenen saçlarınız daha dirençli ve parlak hale gelir, doğal sağlıklarını geri kazanır. En hassas saç derisinde bile güvenle kullanılabilmesi çin tamamen doğal içeriğe sahip, gücünü kafein ve ginseng özünden alan Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Enerji Şampuanı paraben, sles, sülfat ve diğer kimyasalları içermeyen doğal formülüyle saçlarınızı besler, onarır ve güzelleştirir. Üstelik şimdi ToptanTR'ye özel Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Enerji Şampuanı 360 ml yanında Proxentin Dezenfektan 30 ml Cep Boyu Hediyesiyle en ucuz toptan fiyatlarla!

Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  • Bad
  • Excellent
Customers who bought this item also bought

Dermokil 80° Alkollü Kolonya 400 ml Limon Çiçeği

Dermokil Limon Çiçeği Kolonyası ile ellerinizi ve dokunduğunuz yüzeyler kolayca dezenfekte edin ve kalıcı, hoş, hafif koku ile rahatlayın.
€1.28 €1.34

Listerine Ağız Bakım Suyu 250 ml Stay White

Listerine Ağız Bakım Suyu diş minesindeki lekeleri çıkararak dişlerinizin doğal beyazlığını ve parlaklığını geri kazandırır.
€1.03 €1.08

Parodontax Diş Macunu 75 ml X 2'li Paket Ultra Temizlik

Diş etlerinizden diş minenize dek tüm ağız için bakımınız ve temizliğiniz için yeterli olacak şekilde geliştirilen Parodontax Ultra Temizlik Diş Macunu, ağız bakımınızı tam olarak yapar ve sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlar. SKT 2023/3
€3.11

Sesu Ağda Bezi 10 Adet + Spatula Hediyeli

Özel olarak geliştirilmiş dokusu sayesinde ağdayı kolaylaştıran Sesu Ağda Bezi ile cildinizi yıpratmadan uzun süre kalıcı pürüzsüzlük sağlayabilirsiniz.
€0.31
First you want to hear
We request permission to inform you about the landscape from our latest brands and campaigns!

Free shipping on purchases over kargo 150 TL